Penzion Pod Můstky - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pod Můstky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion v centru Harrachova (turistické středisko v západních Krkonoších 2km od hranice s Polskem) asi 100m od sedačkové lanovky na vrchol Čertovy hory, v těsném sousedství lyžařského areálu. V okolí je mnoho zimních i letních turistických tras a turistické chodníky v rekreačních lesích v okolí Harrachova (je možné volit podle délky a náročnosti). V bezprostředním okolí jsou atraktivní Mumlavské vodopády (2km od penzionu) a 2 říční údolí s přírodními i umělými vodními kaskádami. Vodopády jsou i na polské straně Krkonoš. Čertova hora s vyhlídkou a mamutím skokanským můstkem je přímo nad penzionem. Horské hřebeny Krkonoš s vysokohorskou tundrou (vrcholy cca 1400m) jsou od Harrachova vzdáleny 13km, Vosecká bouda 9km, horská bouda Dvoračky 7,5km. Přímo v Harrachově je možnost exkurze do sklárny a do bývalých rudných dolů, koupaliště 250m, minigolf a tenisové kurty 250m, bowling 400m... Půjčovna horských kol 50m, půjčovna lyží a snowbordů a lyžařská škola 50m. V okruhu do 300m je řádově 10-15 restaurací v různém stylu, soukromá pekárna se specialitami 60m.
Vybavení a služby
Nový interiér. 5 pokojů Pokoje mají vlastní sociální zařízením TV, SAT,WIFI- PŘIPOJENÍ NA POKOJI lednice, kuchyňský kout s vařičem a rychlovarnou konvicí. Společenská místnost s krbem (pro cca 12 lidí k dispozici po dohodě s majitelem) možnost grilování, lyžárna, venkovní posezení, ohniště s možností grilování. Stravování: možnosti bez stravování nebo se snídaní, možnost vaření. Parkování: vlastní parkoviště zdarma u objektu, snadno přístupné i v zimním období.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: sjezdové lyžování, běžky, zimní turistika (přímo u penzionu začíná lyžařský sjezdový areál se sjezdovkami různé obtížnosti a s lyžařskými běžeckými tratěmi propojený na lyžařskou běžeckou magistrálu a na udržované zimní turistické cesty), vycházky do přírody, bowling ... Letní aktivity: turistika, cykloturistika, vycházky do přírody, koupání, minigolf, tenis, grilování, bowling, houbaření… nebo prostě lenošení… Z Harrachova jezdi od června do září turistická autobusová linka do všech horských středisek a do některých uzlových bodů turistických cest. Je proto možné někam jít nebo jet na kole a nazpět přijet autobusem nebo naopak. Autobusové spojení: Harrachov – centrum 200m. Vlakové spojení: Harrachov Mýtiny 2km. Kyvadlová autobusová doprava.
TOPlist