Penzion pod Ještědem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion č.388 se nachází v klidné horní části Křižan na úbočí Ještědu a Ještěského hřebene. Příjezd po silnici až k objeku na uzamykatelné parkoviště.
Vybavení a služby
K dispozici je celé patro s dvěmi dvojlůžkovými pokoji s možmostí až 2 přistýlek v každém pokoji. Na patře se nachází WC, koupelna, společenská místnost pro posezení a kuchyňka ( mikrovlnka, lednice, varná konvice,základ. nádobí). Teplo je zajištěno ústředním topením. Hosté mohou využít zahradu, ohniště i zahradní posezení vedle bublajícího Ještědského potoka. Hostům lze nabídnout snídani i případnou večeři.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti objektu jsou lesy s trasami pro turistiku i pro houbaření, cyklotrasy jsou zmapovány (a velmi známé), horolezecké objekty jsou na dohled (200m). Symbol okolí, Ještěd, je stále vidět a přímo vyzývá k návštěvě dle "ročního období". V obci je multifunkční hřiště, tenisové kurty, restaurace. Koupaliště v Hořeních Pasekách 2km. Liberec (13km) - ZOO, botanická zahrada, zábavní centrum Babylon s koupáním. Turnov (30km) - centrum Českého ráje.
TOPlist