Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na klidném místě cca 1,5km od centra Jiřetína pod Jedlovou na úbočí Jedlové hory a je součástí rekreačního areálu pod Jedlovou. Vzdálenost na vlakovou zastávku je cca 2,5km a na autobus cca 2km. Dosažitelnost autem je celoročně bezproblémová. V okolí se nacházejí 3 lyžařské vleky vzdálené do 5 minut automobilem

  Vybavení a služby

V penzionu jsou k dispozici apartmány s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňkou a obývací místností s TV. Jednotlivé ložnice v apatrmánech jsou 3-4 lůžkové. Každý apartmán je vybaven lednicí. Pro návštěvníky je k dispozici vellness se saunou, adpočívárnou a masážní vanou.Součástí penzionu je stylová společenská místnost s barem a výčepním zařízením. Při pronájmu celého objektu umožňujeme využití této restaurace ke konzumaci vlastního jídla a pití. (svatby ,oslavy atd.) Na přání zajišťujeme oslavy a rauty s obsluhou. Pro ubytované je k dispozici oplacená zahrada se zastřešeným grilem a dětskými herními prvky.(kolotoč, houpačky, pískoviště, nafukovací hrad, dětský koutek). K dispozici je sportovní hřiště 30x60m s vybavením.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí se nachází mnoho turistických stezek a cyklotras. Nejbližší cíle v okolí jsou hrad Tolštejn, rozhledna na Jedlové a Křížová hora. Pro ubytované zajišťuje výlety po okolí našimi minibusy: jednodenní sjezd řeky Ploučnice včetně zapůjčení vybavení, Pravčická brána, hradní město Sloup a další.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod Jedlovou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod Jedlovou
Ceník ubytování a stravování