Poloha a dosažitelnost

Obec Borová Lada se nachází v Národním parku Šumava, 16km od Vimperka. Nadmořská výška cca 900m nad mořem. Do obce se dostanete od Vimperka přes Nové Hutě, nebo od Kvildy, nebo z Horní Vltavice.

  Vybavení a služby

V budově v přízemí je místnost na lyže, kola, 2x WC, kuchyně s jídelnou a společenská místnost s krbem. Kuchyni tvoří kuchyňská linka, sporák s varnou deskou, horkovzdušnou troubou s grilem, myčka na nádobí, mikrovlná trouba, varná konvice, lednice, nádobí pro 20 osob. K sezení 6 stolů + židle, ve společenské místnosti je sedací souprava. Dále je zde barevná televize, video, knihovna. V letním období je možno používat venkovní sezení s ohništěm a pískovištěm. Apartmán se skládá z dvou pokojů a koupelny, jeden z pokojů má navíc umyvadlo, topení elektrické a teplovzdušné.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Celoroční využití. V zimním období - 54km běžeckých stop - na Knížecí Pláně, Bučinu, Strážný, na Nové Hutě, Churáňov. Sjezdové lyžování - Nové Hutě - 6km, Kvilda - 8km, Churáňov - Zadov - 20km, Mitterdorf - německo - 30km. V letním období - mnoho cyklistických tras, pěší turistika, houbaření a sběr lesních plodů. V obci se nachází nejkrásnější slať - Chalupská slať. Výlety do okolí - Kašperské Hory, Sušice, Železná Ruda, Husinec, Boubín, Lenora, Lipno, Bavorsko.

Zpět


TOPlist
  Penzion pod Homolí Borová Lada
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion pod Homolí
Ceník ubytování a stravování