Penzion pod Homolí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Borová Lada se nachází v Národním parku Šumava, 16km od Vimperka. Nadmořská výška cca 900m nad mořem. Do obce se dostanete od Vimperka přes Nové Hutě, nebo od Kvildy, nebo z Horní Vltavice.
Vybavení a služby
V budově v přízemí je místnost na lyže, kola, 2x WC, kuchyně s jídelnou a společenská místnost s krbem. Kuchyni tvoří kuchyňská linka, sporák s varnou deskou, horkovzdušnou troubou s grilem, myčka na nádobí, mikrovlná trouba, varná konvice, lednice, nádobí pro 20 osob. K sezení 6 stolů + židle, ve společenské místnosti je sedací souprava. Dále je zde barevná televize, video, knihovna. V letním období je možno používat venkovní sezení s ohništěm a pískovištěm. Apartmán se skládá z dvou pokojů a koupelny, jeden z pokojů má navíc umyvadlo, topení elektrické a teplovzdušné.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Celoroční využití. V zimním období - 54km běžeckých stop - na Knížecí Pláně, Bučinu, Strážný, na Nové Hutě, Churáňov. Sjezdové lyžování - Nové Hutě - 6km, Kvilda - 8km, Churáňov - Zadov - 20km, Mitterdorf - německo - 30km. V letním období - mnoho cyklistických tras, pěší turistika, houbaření a sběr lesních plodů. V obci se nachází nejkrásnější slať - Chalupská slať. Výlety do okolí - Kašperské Hory, Sušice, Železná Ruda, Husinec, Boubín, Lenora, Lipno, Bavorsko.
TOPlist