Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v obci Radvánovice (5 km od Turnova směrem na Jičín). Nádraží ČD-zastávka HRUBA SKALA 100m, zastávka autobusu 100m od penzionu.

  Vybavení a služby

Kvalitní ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV - SAT. Velkoprostorové apartmány 60 a 100 m pro početnější rodiny, možnost využití ke školení. Posezení na letní terase s výhledem na hrad Trosky 5km a zámek Hrubou Skálu 2km. Množstevní slevy (celková kapacita 50 míst). Celodenní stravování. 20 druhů pizzy, těstoviny, steaky, carpaccio, široký výběr salátů, česká kuchyně. Bohaté snídaně podávané formou švédských stolů. Úschova a možnost půjčení horských kol.

  Rekreace a služby v okolí

V obci zprostředkujeme - tenis, jízdu na koni, bowling, vyhlídkové lety nad Českým rájem. Koupání - v obci rybník 300m, lázně Sedmihorky 2km, v blízkosti mnoho romantických rybníků. 300m od penzionu se nachází přírodní dětský areál "Šťastná země", kde se nalézají pískoviště, houpačky a prolézačky pro nejmenší. V sezoně se tam konají různé společenské akce.GOTICKÁ A RAJČATOVÁ BITVA,REVIVAL FESTIVAL,SLAVNOSTI SLÁMY,PÁLENÍ ČARODĚJNIC,BRAMBORÁK NAVŠTIVTE WWW.STASTNAZEME.CZ

Zpět


TOPlist
  Penzion-Pizzerie U Marušky Radvánovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion-Pizzerie U Marušky
Ceník ubytování a stravování