Poloha a dosažitelnost

Penzion Patriot se nachází nad obcí Výprachtice. cca.2h:10 min jízdy autem z Prahy a cca. 1h:20 z Brna. Nachází se u státní silnice, která je linková pro autobusy, takže je v zimě udržovaná. 300m od penzionu začíná Naučná stezka Moravské sázavy - ideální na cykloturistiku. V okolí penzionu jsou vyfrézované běžecké tratě - Buková hora má cca. 50km běžeckých tratí. 5min. autem jste u SKI areálu Čenkovice/ SKI areál buková hora s vyhřívanou 4-sedačkou s bublinou proti větru a 2,5km dlouhou červenou sjezdovou tratí. Parkování u penzionu pro ubytované ZDARMA. Zastávka busu/ski busu u penzionu. Penzion je vystavěný mimo zástavu města či obce. Máme dokonalý výhled z našich teras do okolí. Plus Vás u nás čekají nezapomenutelné západy a východy slunce. Dokonalé místo pro klid a relaxaci a na druhou stranu strategické místo pro lyžování, turistiku či cyklo-turistiku.

  Vybavení a služby

Luxusní prostorné apartmány. Penzion je v průběhu mezinárodní certifikace na nejvyšší úroveň 4hvězdičky SUPERIOR. Penzion má vlastní vnitřní vyhřívaný bazén se saunou. Celé welness je určené pouze ubytovaným hostům - kdykoli. Každý apartmán má vlastní pestrobarevnou koupelnu se skleněným sprchovým koutem. Každý apartmán je vybaven kuchyňskou linkou : Mikrovlnka, varná deska, lednice, digestoř, varná konvice, kompletní nádobí a v 6ti apartmánech je i myčka. (pro 4-6osob). V penzionu najdete: - vnitřní vyhřívaný bazén 25m2 - vnitřní saunu - multifunkční místnost na cvičení s odpruženou podlahou a zrcadlovou stěnou. - školící místnost s projektorem a plátnem pro různá zasedání - společenskou místnost s barem a velkoplošnou TV + krb - Parkování u penzionu - wifi free - lůžkoviny na pobyt jsou u nás samozřejmostí (ruční, osuška do bazénu atd...) - Velké prosklené prostorné terasy. - V létě máme 5,25 velkou venkovní trampolínu. Překvapí vás teplo a vůně Penzionu Patriot.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

SKI areál Buková hora / Červená Voda / Čenkovice - 5min. autem; SKI areál Dolní Morava - 25min.autem; Půjčujeme 10kol, 10 párů běžek a 10 sjezdových lyží - rezervace nutná předem. V okolí jsou desítky kilometrů cyklostezek. Spousty pěších tras na Suchý vrch a do okolních lesů a skal. Restaurace s pizzerií - 1,5km od penzionu. Bowling. Tenisové kurty a tělocvičny. - do 10min. pěšky od penzionu. Masáže možné zajistit na penzionu. Zámek a celý areál Lytomyšl - 30min.autem. Zámek Čestalovice - 30min. AQUApark Žamberk - 20min. Každý ubytovaný u nás dostane mapu okolí či mu poradíme nejlepší místa k návštěvě.

Zpět


TOPlist
  Penzion Patriot Výprachtice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Patriot
Ceník ubytování a stravování