Poloha a dosažitelnost

Horské středisko Říčky v Orlických horách se nachází v nadmořské výšce 700 – 1000 m.n.m. Příjezd pomocí našich orientačních tabulí. Parkoviště u penzionu.

  Vybavení a služby

V našem rodinném penzionu máme osm dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek, sedm dvoulůžkových pokojů, jeden bezbariérový pokoj s jednou přistýlkou a jeden rodinný apartmán. Z těchto pokojů je možné dva a dva pokoje propojit a tím vznikne dvakrát tzv. malý apartmán, vhodné zejména pro rodiče s dětmi, kde rodiče tak děti mají svoje soukromí a svoje soc. zařízení. Maximální ubytovací kapacita je 36 osob a 17 míst na přistýlkách. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s temperovanou podlahou, toaletou, sprchovým koutem a barevnou televizí se satelitním příjmem. Máme útulnou restauraci(70 míst). Možnost polopenze. NOVĚ dobudovaná školící místnost s vnitřním grilem, sauna, masáže, mini kino. V letních měsících nebo v překrásných zimních či jarních dnech si můžete posedět na naší obsluhované terase s výhledem do údolí. Na této terase můžete prožít atmosféru našich grilovacích večerů. Ubytovaní hosté mohou využít půjčovny kompletní lyžařské výstroje v našem penzionu. NOVĚ ZBUDOVANÁ ČTYŘSEDAČKOVÁ LANOVKA VE SKI AREÁLU

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V zimě je zde k využití největší lyžařský areál v Orlických horách a spousta upravovaných běžeckých tratí. Stopa na běžky přímo od penzionu. Samotná poloha našeho penzionu je k tomu ideální, neboť se penzion nachází nejblíže k lyžařskému areálu. Ráno skibusem na sjezdovky a zpět po modré sjezdovce až k penzionu!!! Nová ČTYŘSEDAČKA!!!!! V létě je v blízkosti Pastvinská přhrada. Krásné vyjížďky na kolech. Mnoho turistických tras.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pašta Říčky v Orlických horách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pašta
Ceník ubytování a stravování