Penzion Pampeliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Parkování je u penzionu nebo hned vedle na veřejném neplaceném parkovišti.
Vybavení a služby
• Přízemí (apartmán č.1): 2x pokoje v každém pokoji 3 lůžka s možností 4 lůžka (rozkládací pohovka). 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Stůl se šesti židlemi. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka a televize. Koupelna je vybavena malou sedací vaničkou pro koupání nebo sprchování. • 1.patro (apartmán č.2): 2x pokoje v každém pokoji 3 lůžka s možností 4 lůžka (rozkládací pohovka). Možnost procházení z pokoje do pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Stůl se šesti židlemi. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka a televize.Koupelna je vybavena malou sedací vaničkou pro koupání nebo sprchování.Ostatní prostory: možnost uložení osobních věcí většího rozměru/ lyží, lyžáků apod./ do uzamykatelného prostoru v prvním patře. 2.patro (střešní apartmán č.3): 2x pokoje v každém pokoji 1x dvoupostel a jedno samostatné lůžko.1x pokoj s dvoulůžkem. Všechny pokoje mají samostatný vchod. 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Společenská místnost je vybavena stolem se šesti židlemi a televizí. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka. Koupelna i záchod mají samostatné vchody. Ostatní prostory: Možnost uložení osobních věcí většího rozměru/ lyží, lyžáků, kol apod./ do uzamykatelného prostoru v prvním patře nebo v přístavbě v přízemí. Za penzionem se nachází zahrada s ohništěm. • Služby: Při výletu do Karlových Varů možnost umístění vašeho dítěte do školičky, kde se o Vaše dítě postarají a vy se můžete věnovat činnosti, kterou by Vaše dítě nebavilo nebo nezvládlo. Maminky si můžou udělat den volna a věnovat se sobě. Školička je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let (www.skolickazacitspolu.cz). Možnost domluvy kosmetičky, která se Vám může věnovat ve Vašem apartmánu. Podrobnosti projednat telefonicky - nutnost objednávky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Areál Plešivec, cyklodoprava, cyklostezky, Kite centrum, Krušnohorská magistrála, krytý bazén Potůčky, skiareál Klínovec, skiareál Plešivec
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz