TOPlist

Penzion Pampeliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Parkování je u penzionu nebo hned vedle na veřejném neplaceném parkovišti.
Vybavení a služby
• Přízemí (apartmán č.1): 2x pokoje v každém pokoji 3 lůžka s možností 4 lůžka (rozkládací pohovka). 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Stůl se šesti židlemi. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka a televize. Koupelna je vybavena malou sedací vaničkou pro koupání nebo sprchování. • 1.patro (apartmán č.2): 2x pokoje v každém pokoji 3 lůžka s možností 4 lůžka (rozkládací pohovka). Možnost procházení z pokoje do pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Stůl se šesti židlemi. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka a televize.Koupelna je vybavena malou sedací vaničkou pro koupání nebo sprchování.Ostatní prostory: možnost uložení osobních věcí většího rozměru/ lyží, lyžáků apod./ do uzamykatelného prostoru v prvním patře. 2.patro (střešní apartmán č.3): 2x pokoje v každém pokoji 1x dvoupostel a jedno samostatné lůžko.1x pokoj s dvoulůžkem. Všechny pokoje mají samostatný vchod. 1x společenská místnost s kuchyňským koutem, který je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči i nádobím odpovídající kapacitě apartmánu. Společenská místnost je vybavena stolem se šesti židlemi a televizí. Dále je zde umístěna pohovka s možností rozložení na dvě lůžka. Koupelna i záchod mají samostatné vchody. Ostatní prostory: Možnost uložení osobních věcí většího rozměru/ lyží, lyžáků, kol apod./ do uzamykatelného prostoru v prvním patře nebo v přístavbě v přízemí. Za penzionem se nachází zahrada s ohništěm. • Služby: Při výletu do Karlových Varů možnost umístění vašeho dítěte do školičky, kde se o Vaše dítě postarají a vy se můžete věnovat činnosti, kterou by Vaše dítě nebavilo nebo nezvládlo. Maminky si můžou udělat den volna a věnovat se sobě. Školička je určena pro děti od 18 měsíců do 6 let (www.skolickazacitspolu.cz). Možnost domluvy kosmetičky, která se Vám může věnovat ve Vašem apartmánu. Podrobnosti projednat telefonicky - nutnost objednávky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Areál Plešivec, cyklodoprava, cyklostezky, Kite centrum, Krušnohorská magistrála, krytý bazén Potůčky, skiareál Klínovec, skiareál Plešivec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz