Poloha a dosažitelnost

Náš penzion se nachází v malebné vesničce Osíčko v okrese Kroměříž, nedaleko Bystřice pod Hostýnem, Valašského Meziříčí a Vsetína. Autem ze Vsetína se k nám dostanete: Vsetín - Ratiboř - Hošťálková - Bystřice pod Hostýnem - směr na Kelč - Osíčko Autem ze Zlína: Fryšták - Holešov - Bystřice pod Hostýnem - směr Kelč. Autem z Hranic: Teplice nad Bečvou - Kelč - Kunovice. Železnicí: Zastávka Osíčko. Parkování: přímo v uzavřeném areálu.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v 3 luxusních apartmánech, nově zrekonstruovaných, nadstandartně vybavěných, o kapacitě 5-8 osob/apartmán, plně vybavéné, koupelnou, sociálním zařízením, kuchyní s posezením (sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba, lednička, kávovar), kamenným krbem. Dále je hostům plně k dispozici stylová restaurace vyhrazená výhradně pro ubytované hosty.

  Rekreace a služby v okolí

K dispozici a možnosti využití jsou: koupaliště v blízkosti areálu penzionu, rybaření na soukromém rybníku, soukromý park a sauna, cyklotrasy, turistika, houbaření, projížďky na koních, výlety po okolí.

Zpět


TOPlist
  Penzion Osíčko ***
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Osíčko ***
Ceník ubytování a stravování