Poloha a dosažitelnost

Penzion Oáza je v centru Hřenska a zajišťuje hostům ubytování v překrásném prostředí Českosaského Švýcarska. Příjezd vlakem do Děčína (11km),stanice autobusu do Hřenska je hned před nádražím.Vystoupíte ve Hřensku ve stanici" Hřensko Střed". Autem po silnici č.261 severně od Děčína podél Labe až do Hřenska. Parkování u objektu zdarma.

  Vybavení a služby

Penzion Oáza n a b í z í ubytování v centru pohraniční obce Hřensko, v překrásném prostředí národního parku České Švýcarsko; nedaleko se nachází největší skalní most v Evropě, Pravčická brána. K dispozici je 10 lůžek v 5 pokojích, restaurace s možností celodenního stravování a úschovna lyží a kol. Ubytování je vhodné jak pro turisty a cykloturisty, tak pro rodinnou dovolenou s dětmi. Za výjimečné služby penzion obdržel v roce 2015 od serveru Hotel.cz Certifikát kvality — hodnocení 83 % Restaurace Oáza v centru Hřenska Součástí penzionu je veřejně přístupná restaurace s kapacitou 24 míst a letní terasa s dalšími 26 místy. Jídelní lístek je zaměřen především na tradiční česká jídla. Restaurace je v provozu denně od 10.00 hod do 21.00 hod. Stravování Ubytovaní hosté si mohou doobjednat polopenzi (200 Kč/os/den, platba na místě). Snídaně jsou kontinentální, večeře formou jednotného menu. Pokud si hosté neobjednají polopenzi mohou použít zdarma v přízemí kuchyňský koutek s posezením jen k přípravě vlastní snídaně, ne k vaření. Snídaně od 9 do 10 hod, večeře od 17 do 19 hod. V objektu je restaurace s letní terasou a s výhledem na řeku Kamenici. 300 m od penzionu je obchod s potravinami (otevřeno i v neděli).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Tipy na výlet v Českém Švýcarsku výlety po NP České Švýcarsko a Saské Švýcarsko, např. plavba na lodičkách soutěskami, největší skalní most Pravčická brána, vodní mlýn Dolský mlýn, ledová jeskyně Jeskyně víl, větný mlýn Janov a Růžová, rozhledna Janov, lesní zážitkový areál Rysí stezka, indiánská ves Rosehill, skalní vyhlídka Mariina skála, skalní hrádek Šaunštejn, Belvedér a Vilemínina stěna, Malá Pravčická brána, nejvyšší hora NP České Švýcarsko s naučnou stezkou Růžový vrch, Děčínský Sněžník, město Děčín – ZOO a zámek, Jetřichovice....

Zpět


TOPlist
  Penzion Oáza Hřensko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Oáza
Ceník ubytování a stravování