Nová Huť

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion NOVÁ HUŤ se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1080m n.m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras, pěších stezek. Na upravované sjezdovce skiareálu Nové Hutě, která je od penzionu vzdálena 200m, jsou k dispozici čtyři vleky. Velká možnost výletů - Chalupská slať a soví voliéra Borová Lada, lanové centrum Zadov, jelení obora Kvilda, vlčí výběh Srní, a mnoho dalších výletů. Parkování na parkovišti u penzionu zdarma. Přímé autobusové spojení Praha u Anděla, Nové Hutě, Kvilda, zastávka 50m od penzionu. Vlakové spojení: Vimperk, odtud autobusem směr Nové Hutě – Kvilda.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 4,3 a 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V suterénu se nachází společenská místnost/jídelna s plně vybavenou kuchyní. U penzionu je k dispozici velká travnatá zahrada s dětským hřištěm, pískovištěm a hřištěm na volejbal. Z části zastřešená terasa s grilem a venkovním posezením. Ubytování v penzionu Penzion nabízí ubytování pro 29 osob v celkem 9 pokojích. Ložnice a pokoje: 2x 4lůžkový pokoj, 2x 3lůžkový pokoj s přistýlkou, 3x 3lůžkový pokoj, 2x 2lůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní koupelnu (sprcha, WC), u 3 a 4 lůžkových pokojů je přístupná přímo z pokoje, u 2 lůžkových pokojů z chodby. Topení zajišťuje majitel. K dispozici plně vybavená kuchyň. V okolí několik restaurací.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ AKTIVITY: Lyžařská sjezdovka je vzdálena 200m od penzionu, jsou zde k dispozici 4 vleky. Bohaté vyžití pro běžkaře, nejznámější trasy Zadov, Zlatá studna, Horská Kvilda, Kvilda, Bučina – bývalý hraniční přechod do Německa, Knížecí Pláně. • LETNÍ AKTIVITY: Výborné výchozí místo pro cyklo i pěší turistiku, houbaření. V okolí můžete využít půjčovnu horských kol, tenisový kurt. Lesní koupaliště 5km, koupaliště Vimperk 12km, Lipno 35km. Možnosti koupání: koupaliště Kvilda, rybník Zdíkovec, koupaliště Mléčná Dráha - Račov, Úbislavický rybník, koupaliště Vimperk, koupaliště Rohanov, koupaliště Hartmanice. • Blízká lyžařská střediska: Nové Hutě, Zadov, Kvilda.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz