Poloha a dosažitelnost

Najdete nás v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery. Informační služba: 0,1km. Vzdálenost autobusového nádraží: 0,3km. Vzdálenost letiště: 100km. Vzdálenost vlakového nádraží: 0,2km. Vzdálenost centra města: 0,3km.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí dva typy ubytování. V přízemí najdete 3-8 lůžkové turistické pokoje s celkovou kapacitou 42 lůžek. Pokoje jsou jednoduše a účelně zařízeny, mají společné sprchy a WC. K dispozici pro hosty této části penzionu je malá vybavená kuchyňka (nádobí, vařič, lednice) a posezení. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (3-9 lůžek) s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Tři z apartmánů mají navíc balkon nebo terasu. Hosté penzionu mají k dispozici velkou společenskou místnost až pro 40 osob, bar (prodej nealkoholických nápojů, piva,vína, sladkostí apod.), Wi-Fi, v klubovně stolní fotbálek a elektronické šipky, lezeckou stěnu, venkovní posezení na terase, dětské hřiště s houpačkami. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Parkování aut je možné na vyhrazeném parkovišti.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Bankomat 8km, banka 8km, pošta 300m, obchod 100m, bazén 13km, golf 15km, bowling 1km, půjčovna kol 500m, koupaliště 500m

Zpět


TOPlist
  Penzion Neco Malá Skála
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Neco
Ceník ubytování a stravování