Poloha a dosažitelnost

120km od Prahy, 12km od Havlíčkova Brodu, 6km od Chotěboře; centrální oblast Českomoravské vrchoviny s možností výletů do Železných hor a Žďárských vrchů.

  Vybavení a služby

- 2-4 lůžkové ubytování s příslušenstvím a wifi připojením - vybavené kuchyňky, jídelny, společenskou místnost pro večírky a firemní akce - dětské postýlky a krmící židličky - dětský hrací koutek - tenisový, volejbalový kurt, hřiště na fotbal, ping-pong - venkovní dětské hřiště - zahradu s ohništěm - zámecký park - projíždky na koních, půjčovna kol, možnost lovu daňků a rybolovu, agroturstika. - recepci a poradce pro výlety (denně 8-10)

  Rekreace a služby v okolí

V nejbližším okolí jsou krásné hluboké lesy a barevné louky. Rádi vám poradíme, kudy kam. Ať už na kole nebo pěšky. Autem dosáhnete na větší turistická lákadla a kulturních zajímavosti: Santiniho Zelená hora, divoké údolí říčky Doubravy, výstup na Devět skal nebo cyklistický okruh Žďarskými horami s koupáním. A nesmíme zapomenout na kulturní památky - Haškova Lipnice, obrovský Pernštejn nebo stopy Karla Havlíčka Borovského.

Zpět


TOPlist
  Penzion Zámek Rozsochatec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Zámek Rozsochatec
Ceník ubytování a stravování