Penzion Na výsluní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn na okraji města Teplice nad Metují v klidném prostředí s ideální polohou, která umožňuje výlety do všech skalních labyrintů a přírody nejen autem, ale také v kombinaci pěších tůr, vlakem i na kole. Příjezdy autem od Náchoda: směr Hronov, Police n.Met., Teplice n.Met. Příjezdy autem od Trutnova: Petříkovice, Chvaleč, Adršpach, Teplice n.Met. V obou směrech silnice máme umístěnou značku. Příjezdy vlakem ze všech směrů: stanice Teplice nad Metují hlavní nádraží. Z vlakového nádraží po železných schodech a modré značce cca 400m. GPS - 50°35'6.548'' N 16°10'24.373'' E
Vybavení a služby
V penzionu nabízíme ubytování se snídaní. V přízemí penzionu je společenská místnost se satelitní televizí a je tu také možnost bezplatného připojení WiFi k internetu. Večer můžete posedět na malé zahrádce s osvětlením. Pokud budete mít zájem, půjčíme Vám horská kola. Vaše kočárky nebo kola si můžete dát k nám do úschovny.Hostům nabízíme širokou nabídku pohledů a turistických map a cyklomap tohoto regionu s propagačními materiály a tipy na výlety. Rádi Vám poradíme při výběru výletů a aktivit. Pro hosty je tu místnost s ping-pongem a na zahradě jsou ruské kuželky, badmington, petang, líný tenis a míče. Pro děti je tu velká skluzavka a dvě houpačky. Jestli rádi grilujete, půjčíme Vám gril nebo si opečete buřty na ohništi. Vaše auto můžete zaparkovat na zahradě u penzionu.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
K nejnavštěvovanějším místům patří Adršpach a Adršpašsko-Teplické skály. Mezi další místa patří Broumovské stěny, které jsou rozčleněny do podoby skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů a tvoří asi 10 km dlouhý hřbet. Je možné shlédnout v blízkém Polsku Stolové hory s Malou a Velkou Hejšovinou, Bludné skály, podzemní továrny a další zajímavá místa která Vám rádi doporučíme. V nedalekém okolí jsou Jiráskovy skály, Ostaš, MachovskýBor, Javoří, Soví a Jestřebí hory. Okolí Adršpašsko-Teplických skal a celého Broumovského výběžku nabízí návštěvníkům možnost velkého množství aktivit - pěší tůry, cykloturistiku, horská kola, horolezectví, jízdy na koních,vyhlídkové lety, koupání, aquapark, rybolov, motokáry, bowling a tenis. Sportcentrum - 1km od penzionu - tenis, volejbal, florbal, badminton, squash a fitness. V zimě pak region nabízí celou řadu běžeckých tras pro příznivce běžeckého lyžování a sjezdovek pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu. V regionu je také velké množtví zámků - Náchod, Opočno, Kuks, Ratibořice, Nové město nad Metují; klášterů - Broumov, Police nad Metují; hradů - Adršpach, Střmen, Skály; pevností - Dobrošov, Josefov, Walim; muzeí - Bratří Čapků, Boženy Němcové, rodný domek Aloise Jiráska, stavebnice Merkur.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz