Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn na okraji města Teplice nad Metují v klidném prostředí s ideální polohou, která umožňuje výlety do všech skalních labyrintů a přírody nejen autem, ale také v kombinaci pěších tůr, vlakem i na kole. Příjezdy autem od Náchoda: směr Hronov, Police n.Met., Teplice n.Met. Příjezdy autem od Trutnova: Petříkovice, Chvaleč, Adršpach, Teplice n.Met. V obou směrech silnice máme umístěnou značku. Příjezdy vlakem ze všech směrů: stanice Teplice nad Metují hlavní nádraží. Z vlakového nádraží po železných schodech a modré značce cca 400m. GPS - 50°35'6.548'' N 16°10'24.373'' E

  Vybavení a služby

V penzionu nabízíme ubytování se snídaní. V přízemí penzionu je společenská místnost se satelitní televizí a je tu také možnost bezplatného připojení WiFi k internetu. Večer můžete posedět na malé zahrádce s osvětlením. Pokud budete mít zájem, půjčíme Vám horská kola. Vaše kočárky nebo kola si můžete dát k nám do úschovny.Hostům nabízíme širokou nabídku pohledů a turistických map a cyklomap tohoto regionu s propagačními materiály a tipy na výlety. Rádi Vám poradíme při výběru výletů a aktivit. Pro hosty je tu místnost s ping-pongem a na zahradě jsou ruské kuželky, badmington, petang, líný tenis a míče. Pro děti je tu velká skluzavka a dvě houpačky. Jestli rádi grilujete, půjčíme Vám gril nebo si opečete buřty na ohništi. Vaše auto můžete zaparkovat na zahradě u penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

K nejnavštěvovanějším místům patří Adršpach a Adršpašsko-Teplické skály. Mezi další místa patří Broumovské stěny, které jsou rozčleněny do podoby skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů a tvoří asi 10 km dlouhý hřbet. Je možné shlédnout v blízkém Polsku Stolové hory s Malou a Velkou Hejšovinou, Bludné skály, podzemní továrny a další zajímavá místa která Vám rádi doporučíme. V nedalekém okolí jsou Jiráskovy skály, Ostaš, MachovskýBor, Javoří, Soví a Jestřebí hory. Okolí Adršpašsko-Teplických skal a celého Broumovského výběžku nabízí návštěvníkům možnost velkého množství aktivit - pěší tůry, cykloturistiku, horská kola, horolezectví, jízdy na koních,vyhlídkové lety, koupání, aquapark, rybolov, motokáry, bowling a tenis. Sportcentrum - 1km od penzionu - tenis, volejbal, florbal, badminton, squash a fitness. V zimě pak region nabízí celou řadu běžeckých tras pro příznivce běžeckého lyžování a sjezdovek pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu. V regionu je také velké množtví zámků - Náchod, Opočno, Kuks, Ratibořice, Nové město nad Metují; klášterů - Broumov, Police nad Metují; hradů - Adršpach, Střmen, Skály; pevností - Dobrošov, Josefov, Walim; muzeí - Bratří Čapků, Boženy Němcové, rodný domek Aloise Jiráska, stavebnice Merkur.

Zpět


TOPlist
  Penzion Na výsluní Teplice nad Metují
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Na výsluní
Ceník ubytování a stravování