Poloha a dosažitelnost

K ubytování slouží nově opravený a upravený dům z 19.století čp 132. Nachází se v klidné a tiché ulici v blízkosti centra malého městečka přímo v Nových Hradech.

  Vybavení a služby

Apartmán pro 2 až 9 osob s terasou s výhledem do krajiny. Pokoje s vlastním sociálním zařízením: dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Apartmán pro 2 až 3 osoby se samostatným vchodem — připravuje se. Auto je možno venkovně parkovat přímo v ulici. Jízdní kola ukládáte v objektu.  Rekreace a služby v okolí

Nákupní středisko s potravinami má i dopolední sobotní a nedělní prodej. Je vzdáleno cca 200 m. Kromě toho na náměstí existuje i možnost nákupu v tzv. «večerce» s denním provozem do 21.00 hod. Na náměstí je i soukromá pekárna. Restaurace s dobrou kuchyní je k dispozici rovněž cca 150 m. Místo skýtá možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a mototuristiku. Celá oblast je bohatá na kulturní a historické památky. Okolí města je vynikajícím prostředím pro sběr hub a lesních plodů. Možnosti jsou i na úseku sportovního rybolovu!

Zpět


TOPlist
  Penzion Mibor Nové Hrady
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Mibor
Ceník ubytování a stravování