TOPlist

Penzion Mibor

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
K ubytování slouží nově opravený a upravený dům z 19.století čp 132. Nachází se v klidné a tiché ulici v blízkosti centra malého městečka přímo v Nových Hradech.
Vybavení a služby
Apartmán pro 2 až 9 osob s terasou s výhledem do krajiny. Pokoje s vlastním sociálním zařízením: dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Apartmán pro 2 až 3 osoby se samostatným vchodem — připravuje se. Auto je možno venkovně parkovat přímo v ulici. Jízdní kola ukládáte v objektu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nákupní středisko s potravinami má i dopolední sobotní a nedělní prodej. Je vzdáleno cca 200 m. Kromě toho na náměstí existuje i možnost nákupu v tzv. «večerce» s denním provozem do 21.00 hod. Na náměstí je i soukromá pekárna. Restaurace s dobrou kuchyní je k dispozici rovněž cca 150 m. Místo skýtá možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a mototuristiku. Celá oblast je bohatá na kulturní a historické památky. Okolí města je vynikajícím prostředím pro sběr hub a lesních plodů. Možnosti jsou i na úseku sportovního rybolovu!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz