Penzion Matýsek - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Matýsek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítáme Vás na stránkách penzionu Matýsek, který leží v centru horské obce Horní Maršov, vzdálené od Pece pod Sněžkou pouhých 5 kilometrů. Penzion stojí v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky Horní Maršov - Most, kde staví všechny autobusy včetně SKIBUSU, který jezdí několikrát denně zdarma na velké vleky v Peci pod Sněžkou a Jánskych Lázní.
Vybavení a služby
V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v pěkně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC), kuchyňskou linkou, lednicí a základním příslušenstvím pro ohřátí a podávání jídel. Na pokojích se nekouří k tomuto učelu slouží koutek v mazipatře. V penzionu je možnost(po dohodě) využití stylové hospůdky cca 30 míst, kde si dodáte vlatní pitivo (výčep piva), můžete uvařit pro větší skupinu osob a strávit příjemné večery s Vaší partou kamarádů. U penzionu lze parkovat s obytnými auty a karavany s možností vodního servisu (vylití odpadu a natankování vody), cena 1 noc/posádka 200,- Kč. Cena el.přípojky 6A 50,- Kč, 10A 75,- Kč a 16A 100,- Kč. Cena parkování na uzavřeném dvoře pro hosty na pokojích - léto zdarma, zima 40,- Kč/den.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti penzionu se nachází 3 vleky pro začínající a středně pokročilé lyžaře a velké množství běžeckých tras. V 5 km vzdáleném horském středisku Janské Lázně je lanová dráha na Černou horu, větší množství vleků a sáňkařská dráha dlouhá 5 kilometrů. V případě špatných sněhových podmínek lze využít uměle zasněžované sjezdovky vzdálené 3-6 kilometrů od penzionu. V jarních a letních měsících můžete využít velké množství značených turistických tras a cyklotras, stejně tak i bazén určený pro hosty penzionu. K dispozici je též venkovní gril a zastřešené sezení. Ve volných dnech Vám doporučujeme navštívit některé zajímavé krkonošské lokality. Spousta možností na výlety.10m od penzionu zastávka skibusu a také kolabus,zajištující přepravu kol mezi Špindlrovým Mlýnem,Vrchlabím a Pecí Pod Sněžkou. Kousek autem-Zoo Dvůr Králové,Adršpašské Skály,Český Ráj a další možnosti výletu. Lanovky na Sněžku a Černou Horu. Bazén lze navštívit v Peci pod Sněškou,Jánských Láznich nebo v Trutnově.
TOPlist