PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Matýsek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítáme Vás na stránkách penzionu Matýsek, který leží v centru horské obce Horní Maršov, vzdálené od Pece pod Sněžkou pouhých 5 kilometrů. Penzion stojí v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky Horní Maršov - Most, kde staví všechny autobusy včetně SKIBUSU, který jezdí několikrát denně zdarma na velké vleky v Peci pod Sněžkou a Jánskych Lázní.
Vybavení a služby
V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v pěkně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC), kuchyňskou linkou, lednicí a základním příslušenstvím pro ohřátí a podávání jídel. Na pokojích a v celem ubytovavim zařizeni se nekouři. V penzionu je možnost(po dohodě) za poplatek využití stylové hospůdky cca 30 míst, kde si dodáte vlatní pitivo (výčep piva), a strávit příjemné večery s Vaší partou kamarádů. U penzionu lze parkovat s obytnými auty a karavany s možností vodního servisu (vylití odpadu a natankování vody), cena 1 noc/posádka 200,- Kč. Cena el.přípojky 100,- Kč. Cena parkování na uzavřeném dvoře pro hosty na pokojích - léto zdarma, zima 40,- Kč/den.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti penzionu se nachází 3 vleky pro začínající a středně pokročilé lyžaře a velké množství běžeckých tras. V 5 km vzdáleném horském středisku Janské Lázně je lanová dráha na Černou horu, větší množství vleků a sáňkařská dráha dlouhá 5 kilometrů. V případě špatných sněhových podmínek lze využít uměle zasněžované sjezdovky vzdálené 3-6 kilometrů od penzionu. V jarních a letních měsících můžete využít velké množství značených turistických tras a cyklotras. Ve volných dnech Vám doporučujeme navštívit některé zajímavé krkonošské lokality. Spousta možností na výlety.10m od penzionu zastávka skibusu a také kolabus,zajištující přepravu kol mezi Špindlrovým Mlýnem,Vrchlabím a Pecí Pod Sněžkou. Kousek autem-Zoo Dvůr Králové,Adršpašské Skály,Český Ráj a další možnosti výletu. Lanovky na Sněžku a Černou Horu. Bazén lze navštívit v Peci pod Sněškou,Jánských Láznich nebo v Trutnově.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz