Penzion Matylda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný pension Matylda je umístěn v klidné části Kraslic zvané Zelená hora. Jméno místa potvrzuje okolí pensionu, které je po většinu roku skutečně zelené a přestože "hora" je poněkud nadnesené, vrch nad pensionem je natolik vysoký, aby v zimě skýtal výbornou možnost lyžování. Penzion leží 4km od centra Kraslic, odkud je pravidelné dopravní spojení vlakem i autobusem. Snadno dostupná jsou lyžařská a turistická střediska ve Stříbrné, Bublavě a Klingenthalu. Místo je dostupné signálu všech mobilních operátorů.
Vybavení a služby
Náš pension nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 12 lidí. Koupelna a sociální zařízení je společné. V penzionu je velká společenská místnost s televizí a satelitním příjmem. Místnost slouží zároveň jako jídelna. Máte možnost také posedět na terase, odkud je nádherný výhled do Kraslického průsmyku. U pensionu je parkoviště pro šest osobních automobilů.
Rekreace a služby v okolí
U pensionu se nachází lyžařský vlek, zhuba 500m pod ním tenisové kurty, v nedalekém okolí najdete tři koupaliště. Kraslicko je protkáno sítí turistických, běžeckých a cyklistických stezek, které vás provedou nádhernou a nepoškozenou přírodou této části Krušných hor v každé roční době. S výběrem nejvhodnější trasy podle náročnosti vám rádi poradíme. Nedaleký lyžařský areál Bublava (3km) nabízí celosezónně udržované sjezdovky s umělým zasněžováním. Je zde také jezdecká stáj, kde je možné zajistit projížďky na koních nebo výcvikový kurz jízdy.
TOPlist