Poloha a dosažitelnost

Rodinný pension Matylda je umístěn v klidné části Kraslic zvané Zelená hora. Jméno místa potvrzuje okolí pensionu, které je po většinu roku skutečně zelené a přestože "hora" je poněkud nadnesené, vrch nad pensionem je natolik vysoký, aby v zimě skýtal výbornou možnost lyžování. Penzion leží 4km od centra Kraslic, odkud je pravidelné dopravní spojení vlakem i autobusem. Snadno dostupná jsou lyžařská a turistická střediska ve Stříbrné, Bublavě a Klingenthalu. Místo je dostupné signálu všech mobilních operátorů.

  Vybavení a služby

Náš pension nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 12 lidí. Koupelna a sociální zařízení je společné. V penzionu je velká společenská místnost s televizí a satelitním příjmem. Místnost slouží zároveň jako jídelna. Máte možnost také posedět na terase, odkud je nádherný výhled do Kraslického průsmyku. U pensionu je parkoviště pro šest osobních automobilů.

  Rekreace a služby v okolí

U pensionu se nachází lyžařský vlek, zhuba 500m pod ním tenisové kurty, v nedalekém okolí najdete tři koupaliště. Kraslicko je protkáno sítí turistických, běžeckých a cyklistických stezek, které vás provedou nádhernou a nepoškozenou přírodou této části Krušných hor v každé roční době. S výběrem nejvhodnější trasy podle náročnosti vám rádi poradíme. Nedaleký lyžařský areál Bublava (3km) nabízí celosezónně udržované sjezdovky s umělým zasněžováním. Je zde také jezdecká stáj, kde je možné zajistit projížďky na koních nebo výcvikový kurz jízdy.

Zpět


TOPlist
  Penzion Matylda Kraslice, Zelená Hora
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Matylda
Ceník ubytování a stravování