Poloha a dosažitelnost

Historický objekt, bývalého starého mlýna na výrobu celulozy pro zdejší papírny, leží ve Východních Krkonoších, na samém kraji Pece pod Sněžkou, ve Vavřincově Dole. Dnes je to atraktivní místo za řekou Úpou, jejíž uklidňující ševelení vás bude provázet klidným spánkem po náročném dni v horách. Přijďte pobejt a dobít baterky ze shonů všeho všedního. Rozhodnete - li se pro ubytování u nás, zažijete mnoho příjemných chvil. Přijet můžete vlastním autem, nebo autobusovou dopravou linkou z Prahy- Černého mostu do Velké Úpy, zastávka Vavřincův Důl, která je vzdálena 100m od ubytování.

  Vybavení a služby

Ubytování pro 20 osob v pěti pokojích (3x4lůžka, 1x6 a 1x2) všechny s vlastním sociálním zařízením. Chalupa je vybavena společenskou místností s krbovými kamny, barem a výčepním zařízením. K dispozici je plně vybavená kuchyně, lednice, kávovar, mikrovlnná trouba, plynový sporák, myčka nádobí…. Vytápění ústředním topením v kombinaci s kachlovými krbovými kamny ve společenské místnosti. Parkování u objektu zdarma. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Zákaz kouření v celém objektu..

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přes silnici lyžařský vlek pro děti a začátečníky, 250,- Kč/den. 100m od penzionu zastávka skibusu (zdarma) do Skiresortu Černá Hora - Pec http://www.skiresort.cz/cs/ a na pravidelně udržované běžecké trasy. Lyžování, sáňkování, cykloturistika, turistika. Ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny a spolky, školní výlety, nebo jen oslavy s přáteli.

Zpět


TOPlist
  Lucie Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Lucie
Ceník ubytování a stravování