Penzion Liduška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v horní části obce Benecko 70m od autobusové zastávky hotel Kubát. Příjezd osobní autem je od Jilemnice a dál pokračovat směr Mísečky a v obci Benecko - Dolní Štěpanice odbočit vpravo a pokračovat 6 km stoupáním až k hotelu Kubát a před ním odbočit vpravo a 70 m se nachází pension Liduška č.p.106.Parkování u penzionu.Pozor!!! Příjezd na na Benecko je omezen je nutné zvolit příjezd přes Vrchlabí vše je značeno jako objezdová trasa.Platí do 31.října.
Vybavení a služby
V prvním patře mají pokoje vlastním sociální zařízení, sprcha a WC. K dispozici je kuchyňka s lednicemi, elektrický sporák, mikrovlnou troubou a kávovarem. Pro malé děti můžeme dodat postýlku. Jeden apartmán v přízemí je vybaven kuchyňkou a sociální zařízení. Na požádání je sauna. Ve volné zahradě jsou lavičky, ohniště a menší bazén se solárním ohřevem. Lyžárna s uzamčení v letním sezoně je užívána pro kola,která jsou pod zámkem. TURISTÉ, CYKLISTÉ A SENIOŘI VÝTÁNI. Pro ubytované je slevová letní karta hosta.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nacházíme se v klidném prostředí, které není rušeno automobily. Pokoje jsou situovány s výhledem do otevřené krajiny. V letním období od zastávky hotel Kubát jezdí cyklobusy směrem na Harrachov nebo na Malou Úpu. Jsou zde dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimní období mohou hosté používat upravené běžecké tratě, které vedou do Špindlerova Mlýna nebo na Mísečky a dále na hřebeny Krkonoš. Sjezdové lyžování je zastoupeno pro méně náročné nebo středně pokročilé. V zimní sezoně jsou pro ubytované hosty slevové karty na lanovku, vleky a půjčovny lyží. Pension se nachází na horní úrovni vleků a lanovky a to 50 až 350m. Nový název, Vzdušné lázně Benecko. Nová Lufťákova stezka, místní cyklotrasy po okolí a nová On-line trasa.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz