Penzion Liduška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v horní části obce Benecko 70m od autobusové zastávky hotel Kubát. Příjezd osobní autem je od Jilemnice a dál pokračovat směr Mísečky a v obci Benecko - Dolní Štěpanice odbočit vpravo a pokračovat 6 km stoupáním až k hotelu Kubát a před ním odbočit vpravo a 70 m se nachází pension Liduška č.p.106.Parkování u penzionu.Pozor!!! Příjezd na na Benecko je omezen je nutné zvolit příjezd přes Vrchlabí vše je značeno jako objezdová trasa.Platí do 31.října.
Vybavení a služby
V prvním patře mají pokoje vlastním sociální zařízení, sprcha a WC. K dispozici je kuchyňka s lednicemi, elektrický sporák, mikrovlnou troubou a kávovarem. Pro malé děti můžeme dodat postýlku. Jeden apartmán v přízemí je vybaven kuchyňkou a sociální zařízení. Na požádání je sauna. Ve volné zahradě jsou lavičky, ohniště a menší bazén se solárním ohřevem. Lyžárna s uzamčení v letním sezoně je užívána pro kola, která jsou pod zámkem. TURISTÉ, CYKLISTÉ A SENIOŘI VÝTÁNI. Pro ubytované je letní karta hosta.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nacházíme se v klidném prostředí,které není rušeno automobily. Pokoje jsou situovány s výhledem do otevřené krajiny. V letním období od zastávky hotel Kubát jezdí cyklobusy směrem na Harrachov nebo na Malou Úpu. Jsou zde dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimní období mohou hosté používat upravené běžecké tratě, které vedou do Špindlerova Mlýna nebo na Mísečky a dále na hřebeny Krkonoš. Sjezdové lyžování je zastoupeno pro méně náročné nebo středně pokročilé. V zimní sezoně máme pro ubytované hosty slevové karty na lanovku, vleky a půjčovny lyží. Pension se nachází na horní úrovni vleků a lanovky a to 50 až 350m. Nový název, Vzdušné lázně Benecko. Nová Lufťákova stezka, místní cyklotrasy po okolí a nová On-line trasa.
TOPlist