Penzion Liduška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v horní části obce Benecko 70m od autobusové zastávky hotel Kubát. Příjezd osobní autem je od Jilemnice a dál pokračovat směr Mísečky a v obci Benecko - Dolní Štěpanice odbočit vpravo a pokračovat 6km stoupáním až k hotelu Kubát a před ním odbočit vpravo a 70m se nachází pension Liduška č.p.106.Parkování u penzionu.
Vybavení a služby
V prvním patře mají pokoje vlastním sociální zařízení, sprcha a WC.K dispozici je kuchyňka s lednicemi, elektrický sporák, mikrovlnou troubou a kávovarem.Pro malé děti můžeme dodat postýlku.Jeden apartmán v přízemí je vybaven kuchyňkou a sociální zařízení.Na požádání je sauna.Ve volné zahradě jsou lavičky,ohniště a menší bazén se solárním ohřevem.Lyžárna s uzamčení v letním sezoně je užívána pro kola,která jsou pod zámkem. TURISTÉ,CYKLISTÉ A DŮCHODCI VÝTÁNI. Cycling routes.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nacházíme se v klidném prostředí,které není rušeno automobily.Pokoje jsou situovány s výhledem do otevřené krajiny.V letním období od zastávky hotel Kubát jezdí cyklobusy směrem na Harrachov nebo na Malou Úpu.Jsou zde dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku.V zimní období mohou hosté používat upravené běžecké tratě,které vedou do Špindlerova Mlýna nebo na Mísečky a dále na hřebeny Krkonoš.Sjezdové lyžování je zastoupeno pro méně náročné nebo středně pokročilé.V zimní sezoně máme pro ubytované hosty slevové karty na lanovku,vleky a půjčovny lyží.Pension se nachází na horní úrovni vleků a lanovky a to 50 až 350 m.Nový název,Vzdušné lázně Benecko.Nová Lufťákova stezka,místní cyklotrasy po okolí a nová On-line trasa.
TOPlist