Penzion Liduška

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní ceny za dospělou osobu 350,- Kč. Dítě do 3 roků zdarma. Od 3 roků do 10 roků 300,- Kč. V zimní sezoně pouze týdení pobyty od soboty do soboty, nebo minimálně 4-5 nocí.
Letní sezona - ceny
Od Května do konce Září cena 290,- Kč/osoba/den. Sleva za dítě do 3 roků zdarma, od 3 roků do 10 roků 270,- Kč. Víkendové pobyty 1-2 dny 320,- Kč, za dítě od 3 do 10 roků 290,- Kč. Při ochlazení přitápíme celý penzion.
Období mimo sezónu - ceny
Měsíc Duben a Říjen 320,- Kč za dospělou osobu, za dítě do 3 roků zdarma, dítě od 3 do 10 roků 295,- Kč. Při ochlazení topíme.
Slevy:
Nepoužíváme slevomaty, je to jenom hra na klienty a ožebračují ubytovatele. Vlastenci by měli podpořid podnikatele, slevomaty mají 30% z ceny pro sebe.
Ceny za ubytování máme od roku 2009 stejné.
Stravování
Snídaně po dohodě před nástupem cena 80,- Kč.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz