Penzion Krakonošovo zátiší - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Krakonošovo zátiší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Krakonošovo zátiší je rodinný penzion nacházející se na trase z Jilemnice do Harrachova v malebné podhorské obci Poniklá. Z Poniklé jsou na dosah všechna známá lyžařská a turistická centra západních Krkonoš (Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Benecko, Vítkovice, Mísečky, Vysoké nad Jizerou).
Vybavení a služby
Penzion je pro svoje poskytované služby a příhodnou polohu vhodný k trávení poklidné a nezapomenutelné dovolené ve všech ročních obdobích. Kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování je ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Nabízíme ubytování se snídaní, případně možno doobjednat polopenzi či plnou penzi.Penzion je vhodný nejen pro rekreaci, ale též pro pořádání podnikových akcí, večírků, seminářů, školení, svatebních hostin, narozeninových oslav… Taktéž je ideální pro pořádání letních táborů, lyžařských výcviků, seznamovacích kurzů, škol v přírodě… Co u nás naleznete: Lezeckou stěnu, squashový kurt, saunu, letní bazének, stolní tenis, billiard, spinningové kolo, přírodní travnaté hřiště. Přímo v objektu je lyžárna, kolárna a dvě parkoviště pro 15 automobilů. Myslíme i na naše nejmenší hosty a proto je k dispozici dětské pískoviště a hřiště se spoustou hraček.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je příhodným místem pro trávení aktivní i pasivní dovolené. Je vhodným výchozím bodem pro pěší, i cyklo turistiku k poznávání krás Krkonoš. V zimních měsících je jen na hostu, které vyhlášené lyžařské středisko si zvolí pro trávení dne. Při nepříznivém počasí je zde k dispozici squashový kurt, lezecká stěna, sauna, kulečník, stolní tenis, šipky, přírodní travnaté hřiště pro fotbal, nohejbal a volejbal. Pro naše nejmenší je k využití dětský koutek, letní bazének, pískoviště, houpačky a spousta hraček… V obci je možno využít lyžařského vleku, běžeckých tratí, koupaliště, pronájmu zrekonstruované školní tělocvičny, letního kina, návštěvy krkonošského muzea a manufaktury skleněných korálků Rautis. Řeka Jizera nabízí nadšencům rybolovu vynikající podmínky pro muškaření.
TOPlist