PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Klepáček

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Klepáček se nachází v atraktivní lokalitě uprostřed krásných českých hor. Parkování v létě u objektu. V zimě musíte nechat auto zaparkované v obci. Zajistíme vám odvoz zavazadel.
Vybavení a služby
U nás se budete cítit jako doma, jsme penzion spíše rodinného typu, s domácí kuchyní, kdy je podávána pestrá snídaně a bohatá večeře s polévkou a hlavním jídlem. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, zařízené tak, aby jste se i zde cítili jako doma. Můžeme vám nabídnout 6 pokojů o celkové kapacitě 20 lůžek (2x2, 1x3, 2x4, 1x5). Po dohodě vám poskytneme přistýlku. Pro své hosty chceme jen to nejlepší a proto nabízíme pestrý bar s příjemnou atmosférou podtrženou praskáním ohně v kachlových kamnech a pokud budete mít i po večeři chuť na něco dobrého, jistě i po této stránce nebudete strádat. Dále je vám k dispozici venkovní terasa s výhledem na horské hřebeny i do údolí. Naše chalupa je nově opravený stoletý objekt, který byl i v minulých letech využíván k rekreaci, bohužel z původního objektu toho zbylo pramálo, přesto jsme se při jeho rekonstrukci snažili zachovat ráz útulných krkonošských chaloupek. I naše jméno má své opodstatnění. Majitelé "Klepáčka" jsou původem z malého Středočeského města Berouna. Jelikož máme rádi své kořeny, chtěli jsme být s naším rodištěm nějakou formou spjati. A proto jsme si za kmotra přáli někoho, kdo je typickým zastupitelem města Berouna. A kdo jiný než jeho strážný skřítek Klepáček. Od ledna 2016 máme k dispozici nově postavenou venkovní, dřevěnou saunu se solnými panely a venkovním bazénkem, napájeným z horského pramene.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cyklisté i pěší turisté mohou náš penzion využít jako vynikající základnu pro své trasy. Pro milovníky zimních sportů je v přímém sousedství lyžařské centrum i nástup na běžkařské stopy. A kdo bude chít jen relaxovat, bude také spokojen... V každém případě můžete využít rad majitele penzionu, člena Horské služby a zkušeného horského průvodce. LYŽOVÁNÍ: V zimě je Penzion Klepáček ideální horskou boudou. Poloha na stejné stráni s lyžařským areálem Portášky zaručuje možnost vyjet od chalupy na lyžích či prkně a po sportovním zážitku se přímo ze sjezdovky pohodlně vrátit až na zápraží. Kdo by měl zájem navštívit jiné středisko (např. blízkou SkiPec), může využít blízký skibus. Přímo nad chalupou vede značená cesta, kterou se běžkaři mohou dostat k běžeckým tratím. Majitel Vám dokáže zajistit půjčení vybavení pro skialpy včetně potřebných rad.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz