Penzion Jurášek - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Jurášek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na horské louce na úpatí hory Velká Stolová, asi 3km od silnice č.483 Frýdlant nad Ostravicí - Frenštát pod Radhoštěm. Příjezd k penzionu je značen směrovkami od hlavní silnice z blízkosti areálu Beskydského rehabilitačního centra (BRC). Dojezd autem je možný až na místo, parkování přímo u penzionu.
Vybavení a služby
Společenská místnost, Bazén, Sprchy, Přednášková místnost, Sportovní vyžití, Internet, Trezor, Výtah, Restaurace, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Wellness/lázně Počet pokojů: 15 Celkový počet lůžek: 39 Kapacita přednáškové místnosti: 60

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V léčebném domě Polárka (2 km od penzionu) Polarium - celotělová chladová terapie, první v ČR, minus 120°C. Venkovní koupaliště ve Frýdlantu nad Ostravicí (cca 7km), nový Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (cca 5km). 2x18 jamek na hřišti Prosper Golf Club Čeladná (trenér, driving range, putting green, chipping green, klubovna, shop, trenažér). V areálu golfového hřiště se v zimě pravidelně upravují 3 tratě pro běžecké lyžování - nejdelší okruh v délce 5km. Nové golfové hřiště s 18ti jamkami v Ostravici (7km). Jezdecký areál Prosper Horse Ranch Čeladná (2x hala, ponny club, výuka začátečníků i pokročilých). Sjezdové lyžování (možnost nočního lyžování) - nejbližší vlek 5km (areál Opálená nebo Kociánka), dále vleky v Malenovicích (8km), a Bílé (14km). Nedaleko Čeladné (20 min. autem) se nachází rozsáhlý lyžařský areál Pustevny (1098 m.n.m). Běžecké tratě, cykloturistika, turistika, tenisové kurty - kryté i venkovní (cca 5km ve Frýdlantu nad Ostravicí), terény vhodné pro paragliding (vrchol Ondřejníku).
TOPlist