Horská chata Ježek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidném místě přímo v centru Harrachova - 150m k sedačkové lanovce. V okolí chaty je mnoho obchodů, restaurací a půjčoven sportovního vybavení.
Vybavení a služby
Chata má 6 pokojů s celkem 14 lůžky. 3x 2lůžkový pokoj, 2x 3lůžkový pokoj, 1x 2lůžkový pokoj/palandy/. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem. V přízemí se nachází dámské a pánské sprchy a dvě samostatné WC, v patře je další samostatné WC. K dispozici je plně vybavená kuchyňka: lednice, mrazák, plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, mixér a nádobí. K posezení slouží společenská místnost s TV/SAT, DVD a Hi-Fi. Připojení k internetu zdarma. Chata je vytápěna plynovým kotlem, možnost regulace teploty. Dále je zde lyžárna se sušákem bot a místnost pro uzamčení kol. V letním období je možnost posezení na zahradě s venkovním krbem nebo v altánku. Parkování u objektu. Objekt pronajímáme pouze jako celek a tím je zaručeno naprosté soukromí našich hostů.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Harrachov je střediskem zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Je zde množství upravených běžěckých tratí. Turisté, kteří navštíví Harrachov v letním období mají mnoho možností k aktivnímu odpočinku. Jsou zde půjčovny kol, tenisové kurty, minigolfová hřiště, přírodní koupaliště, lanové centrum, bobová dráha a od roku 1999 také Golf club Harrachov s vlastním hřištěm. Navštívit můžete Muzeum skla, Hornické muzeum, Pivní lázně nebo prohlídku pivovaru a sklárny.
TOPlist