TOPlist

Penzion Jasmín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V centru města: autem z dálnice cca 5 minut, pěšky z terminálu MHD 5 minut pěšky, od hlavního vlakového nádraží 12 minut pěšky, ČSAD je 10 minut pěšky. Parkoviště pro váš automobil je v uzavřeném dvoře objektu s kamerami bez poplatku.
Vybavení a služby
K dispozici je 13 pokojů po dvou lůžkách. Pokoje jsou komfortně vybaveny včetně koupelny a WC, na každém pokoji LCD televize, trezor.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je v centru města sevřeného Jizerskými horami a hřebenem Ještědu (10 minut autem). 2 minuty chůze do Aquaparku, 5 minut pěšky od centra města a obchodního centra Fórum. ZOO a botanická zahrada (15 minut), Městský plavecký bazén s tobogány, Ještěd - televizní vysílač s rozhlednou (15 minut k lanovce na hřeben) v zimě SKI areál Ještěd, v létě cyklistika s lanovkami na hřeben, Jizerské hory se SKI areálem Bedřichov, v létě rozsáhlé cyklostezky po celých horách. Městské muzeum v Lidových sadech
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz