Penzion Jaroslav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na trase Trutnov - Adršpach, přímo ve SKI centru Petříkovice. Doprava vlastní, BUS z Trutnova, vlakové spojení se zastávkou v místě. Objekt je umístěn na vlastním pozemku ve stráni s udržovanou vlastní cestou a parkovištěm.
Vybavení a služby
Objekt je vybaven pro zimní i letní rekreaci. Vhodné prostředí pro rodiny s dětmi, v provozu od 1.1.2005. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí (WC, sprcha, umyvadlo) u apartmánů a studií jsou samostatné kuchyňky. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny televizí a zařízením pro satelitní příjem. Možnost využití garáže, lyžárny, společenské místnosti se šipkamim, pinpongovým stolem a minibarem. V letních měsících možnost využití terasy, venkovního krbu s grilem a udírnou, pískovištěm pro děti a rozsáhlých přilehlých luk patřících k penzionu. Možnost snídaní i polopenze. Možnost připojení na internet přes WIFI síť.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě SKI centrum s lyžařskou školou a v letních měsících provozem horských kár. Nedaleko restaurace a koupaliště. Možnost výletů do Jánských lázní, Pece pod Sněžkou, Adršpachu, ZOO Dvůr Králové, zámek KUKS, Teplické skály a Polska, pěším přechodem přímo v místě a silničním přechodem Královec. Blízká místa v Polsku - Lubawka, Krzsesov s klášterem a chrámem, Kamenná gora. Trutnov se svými památkami, bowlingem, zimním stadionem a krytým bazénem. V okolí jsou značené cyklostezky.
TOPlist