TOPlist

Penzion Jaroslav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na trase Trutnov - Adršpach, přímo ve SKI centru Petříkovice. Doprava vlastní, BUS z Trutnova, vlakové spojení se zastávkou v místě. Objekt je umístěn na vlastním pozemku ve stráni s udržovanou vlastní cestou a parkovištěm.
Vybavení a služby
Objekt je vybaven pro zimní i letní rekreaci. Vhodné prostředí pro rodiny s dětmi, v provozu od 1.1.2005. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí (WC, sprcha, umyvadlo) u apartmánů a studií jsou samostatné kuchyňky. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny televizí a zařízením pro satelitní příjem. Možnost využití garáže, lyžárny, společenské místnosti se šipkamim, pinpongovým stolem a minibarem. V letních měsících možnost využití terasy, venkovního krbu s grilem a udírnou, pískovištěm pro děti a rozsáhlých přilehlých luk patřících k penzionu. Možnost snídaní i polopenze. Možnost připojení na internet přes WIFI síť.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě SKI centrum s lyžařskou školou a v letních měsících provozem horských kár. Nedaleko restaurace a koupaliště. Možnost výletů do Jánských lázní, Pece pod Sněžkou, Adršpachu, ZOO Dvůr Králové, zámek KUKS, Teplické skály a Polska, pěším přechodem přímo v místě a silničním přechodem Královec. Blízká místa v Polsku - Lubawka, Krzsesov s klášterem a chrámem, Kamenná gora. Trutnov se svými památkami, bowlingem, zimním stadionem a krytým bazénem. V okolí jsou značené cyklostezky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz