Poloha a dosažitelnost

Strážné je jedno z nejznámějších horských středisek v Krkonoších - na území Krkonošského národního parku. Nachází se 4km severovýchodně od Vrchlabí a 6km jižně od dalšího známého střediska - Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce přes 800m. Díky tomu máte možnost využít široké nabídky služeb k aktivnímu odpočinku a strávit zde opravdu příjemný pobyt během celého roku.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování rodinného typu v několika apartmánech s vlastní, plně vybavenou kuchyní nebo s kuch. koutem, jednou nebo více ložnicemi, obývacím pokojem s krbem a balkonem, vlastním soc. zařízením, venkovní terasou s možností grilování. Kuchyně jsou vybaveny el.sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem. Obývací pokoje jsou se SAT TV, CD a DVD přehrávačem, audiosystémem. Vybavení koupelen je s vanou nebo sprchovým koutem. Součástí objektu je vířivá vana a suchá sauna. Parkování je možné v letních a zimních měsících přímo u objektu zcela zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ve Strážném je několik hospůdek a restaurací, i nekuřáckých. Potraviny lze nakoupit v místní prodejně potravin. Samozřejmostí je půjčovna lyží. Nachází se zde velký počet vleků a sjezdovek všech stupňů obtížnosti a to i s umělým osvětlením a zasněžením. Rovněž běžkaři si přijdou na své - křižují se tu tři turistické trasy vedoucí na hřebeny Krkonoš a do Špindlerova Mlýna. Nechybí možnost horské pěší turistiky a turistiky na horských kolech, možnost jízdy na koních. Najdete zde i sportovní areál s tenisovými dvorci.

Zpět


TOPlist
  Penzion Jana Strážné
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Jana
Ceník ubytování a stravování