Penzion Jana - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Jana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Jana se nachází v Nové Olešce, malebné vesničce s dochovanými původními roubenými stavbami, ležící na okraji Národního parku České Švýcarsko. Parkování u objektu.
Vybavení a služby
Celková kapacita 10 osob. Na pokojích máte k dispozici mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, TV. Koupelna se sprchou, WC. Zahradní houpačka, ohniště, možnost grilování. Venkovní bazén. Možnost ubytování se psy (pes zdarma).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Možnost zprostředkování levné vyjížďky na koních v sousední vesnici, koupání v okolních rybnících, V Děčíně můžte navšívit aquapark. • V zimním období si příjdou na své milovníci běžeckých tratí. • V okolí najdete spoustu zajimavostí, nejznámnější z nich je Pravčická brána, nejvetší skalní most ve střední Evropě. Nedaleko od ní se nachází Edmundova a Divoká soutěska, které si můžete prohlédnout z lodiček nebo projít pěšky. Neméně navštěvovaným místem je Dolský mlýn, známý především z pohádky Pyšná princezna. Dalším lákadlem je loupežnický hrad Šaunštejn, skalní vyhlídky v Jetřichovicích, Děčínský Sněžník, Tiské stěny nebo na německé straně pevnost Königstein či skalní vyhlídka Bastei. České i Saské Švýcarsko je krajinou skalních měst a rozhleden, vhodnou pro strávení krásné rodinné dovolené.
TOPlist