TOPlist

Penzion Jana Hübnerova

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Jana Hübnerová nabízí ubytování ve stylových chalupách v příjemném prostředí. Výborná domácí kuchyně sem láká tuzemské i zahraniční hosty, kteří chtějí v klidném prostředí odpočívat, bavit se i poznávat zajímavé okolí Albrechtic. Nejbližší lyž. vlek 150m. Lyž.středisko Špičák II 400m. Autobus 300m, vlak 1500m. Město Tanvald 2500m, město Jablonec nad Nisou 12km.
Vybavení a služby
Menší penzion. V přízemí se nacházejí dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a s vlastním sociálním zařízením, tzn. WC, sprcha a umyvadlo s teplou a studenou vodou. V roubené části penzionu se nachází jídelna a společenská místnost s televizí a satelitem, krbovými kamny a barem. V prvním patře se nachází dva velké pokoje se 4 lůžky pro celé rodiny. Oba pokoje mají vlastní sociální zařízení, tzn. WC, sprchu a umyvadlo s teplou a studenou vodou. K dispozici je ohniště s posezením, gril a parkoviště u objektu zdarma. Díky velmi klidnému okolí je penzion vhodný pro rodiny s malými dětmi. V letní sezoně je k dispozici vnější krytý bazén o rozměrech 7x3,5m. Větší penzion byl nově postaven a otevřen v roce 2012. Popis je v podstatě stejný, jen je zde 8 pokojů - 2x 2lůžkový, 3x 3lůžkový + 1 přistýlka, 2x 4lůžkový a 1x 5lůžkový. Dva z větších pokojů jsou mezonetové. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Na obou penzionech je volný přístup k internetu. V létě je k dispozici stolní tenis, trampolíny, dětský domeček s klouzačkou a dále nabízíme pro naše hosty povožení na koni, hosté mohou naše koně krmit, hřebelcovat a provádět ostatní činnosti s tím spojené. Pokud hosté chtějí mohou koním přivézt nasušené pečivo, jablka nebo mrkev. Dále nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ustájení pro 2 koně, nejen pro naše hosty. Cena dohodou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě je zde možno provozovat jízdu na horských kolech, bike park na Tanvaldské Špičáku, pěší turistiku, tenis a jízdu na koních. Koupaliště je v nedalekém Tanvaldu (2 km), přehrada v Jablonci n. N. V zimě je naše okolí vhodné pro běžkaře, kteří mají k dispozici témeř 180km upravených běžeckých tratí na Jizerské magistrále. Vynikající podmínky zde mají také sjezdový lyžaři, kteří mohou navštívit největší lyžařský areál v Jizerských horách Tanvaldský Špičák, vzdálený od našich penzionů 600m, poskytující 8,2km sjezdových tratí, na 10 sjezdovkách, jak pro začátečníky či pro pokročilé, tak i pro děti. Největší turistickou atrakcí je rozhledna ŠPIČÁK s restaurací (výška 810 m), kam vede již 5 zmíněných lyžařských vleků.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz