Poloha a dosažitelnost

Penzion INKA se nachází v obci Chuchelna - Komárov v okrese Semily, která leží pod dominantou severní části Českého ráje - vrchem Kozákov (744m). Do provozu byl uveden v roce 2004.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích se samostatným soc. zařízením. Restaurace s kapacitou až 24 míst nabízí možnost stravování (snídaně nebo polopenze) v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. Salonek s kapacitou až 20 míst je vhodný k rodinným oslavám. posezení s přáteli atp. Zimní zahrada skýtá krásný pohled na panorama Jizerských hor a Krkonoš. V létě mohou hosté využít venkovní (mobilní) bazém umístěný přímo u objektu. K dizpiozici jsou i stolní hry pro děti i dospělé.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V okolí penzionu se nachází množství přírodních zajímavostí i historických objektů - hradů a zámků. Vše dostupné i pěšky. Dominantou na jižní straně je hrad Trosky, dále zámek Hrubá skála a lázně Sedmihorky. Prachovské skaly jsou rovněž turisticky zajímavé místo. Na západ pak zámek Sychrov, město Malá skála a hrad Frydštejn. Město Železný Brod, Tanvald a Harachov na severní straně, stejně jako město Semily s Riegrovou steskou, vedoucí údolím řeky Jizery a městečko Bozkov s dolomitovými jeskyněmi na východě, jsou neméně zajímavé. V létě mohou hosté navštívit koupaliště v obci Chuchelna (cca 5km) od penzionu, obci Košťálov nebo městě Lomnici nad Popelkou. V zimě je možno využít lyžařský vlek na severní straně vrchu Kozákov (cca 500m) a běžecké tratě v okolí.

Zpět


TOPlist
  Penzion Inka Chuchelna, Komárov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Inka
Ceník ubytování a stravování