Poloha a dosažitelnost

Chalupa je umístěna v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka. Vzdálenost z Prahy je cca 120km, z Liberce 30km. Vzhledem ke své poloze je bez problémů dostupný po celý rok, přístupová cesta je v zimě pravidelně udržována. V bezprostřední blízkosti je autobusová i železniční zastávka pro místní i dálkové linky.

  Vybavení a služby

Chalupa Hluboký potok nabízí pronájem 2-4 lůžkových pokoju, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, pokoje jsou vybaveny televizorem, Internetem a chladničkou. Hostům je k dispozici kuchyňský kout a společenská místnost. V letních měsících je k dispozici grill. Trampolína, houpačky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Desná je ideálním východiskem pro zimní sportovní vyžití i letní turistiku. V zimě je v blízkosti v provozu řada lyžařských vleků (areály Desná-Černá Říčka a Desná-Parlament), ve vzdálenosti 5km leží hlavní centrum lyžování v Jizerských horách, Tanvaldský špičák, a ve vzdálenosti 10km pak krkonošský Harrachov, který nabízí společnou jízdenku i pro oblasti Rokytnice nad Jizerou, Paseky ... Příchovice a Rejdice (3km). V letních měsících je možno využít cyklotras vedoucích přes přehradu Souš a Protrženou přehradu na hlavní hřeben Jizerských hor s osadou Jizerka (10km). Regionální cyklostezka Járy Cimrmana spojující Jizerské hory s jejich polskou částí, vede rovněž v nedaleké vzdálenosti od penzionu. Možnost celoročního koupání je v Centru Babylon v Liberci, vzdáleném 30km.

Zpět


TOPlist
  Hluboký potok Desná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hluboký potok
Ceník ubytování a stravování