Penzion Hana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás na úpatí Tanvaldského Špičáku v obci Albrechtice v Jizerských horách. Jsme největší lyžařské středisko Jizerských hor.
Vybavení a služby
Proč se ubytovat u nás? Vychutnejte si pohodu rodinného penzionu. U nás si pochutnáte jako u babičky. Naše obec je největší lyžařské středisko Jizerských hor. 4800 metrů sjezdovek v obci, 10 vleků, 1x čtyřsedačková lanovka, 90km běžkařských tratí Jizerskohorské magistrály. Cyklotrasy, freeride, singltrek. Letní altán s pivkem a grilem. Dětské hřiště s megatrampolínou. Wi-fi ZDARMA. NAŠI HOSTÉ SE STÁVAJÍ NAŠIMI PŘÁTELI.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ubytovací kapacita 40 lůžek ve 14 ti pokojích. Ve většina z nich je navíc balkon nebo terasa. Sociální zařízení je na každém patře. V penzionu je pro Vás připravena také restaurace, klubovna, krb, TV-Sat. Pro děti jsme vytvořili krásný dětský koutek, pískoviště, dřevěný park, dětskou klubovnu, ve kterých je navíc spousta hraček a pohádkových knížek a filmů. • Zábava: V rámci našeho penzionu si užijte pohodu na letní terase u ohniště nebo grilu. Zasportovat si můžete na hřišti nebo si zahrát stolní tenis, petangue či croquet. Zábavné je také skákání na naší megatrampolíně, která není určená jen dětem (do 110kg)! V okolí je možné oddávat se různé zábavě a sportům na vhodných místech ať už jde o běžky, sjezdové lyžování, cykloturistiku, pěší turistiku, jízdu na koních, nebo na blízkém volejbalovém hřišti. • Služby navíc: Parkování je možné přímo před penzionem. V celém objektu je navíc dostupné wifi připojení zdarma.
TOPlist