TOPlist

Penzion Hana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás na úpatí Tanvaldského Špičáku v obci Albrechtice v Jizerských horách. Jsme největší lyžařské středisko Jizerských hor.
Vybavení a služby
Proč se ubytovat u nás? Vychutnejte si pohodu rodinného penzionu. U nás si pochutnáte jako u babičky. Naše obec je největší lyžařské středisko Jizerských hor. 4800 metrů sjezdovek v obci, 10 vleků, 1x čtyřsedačková lanovka, 90km běžkařských tratí Jizerskohorské magistrály. Cyklotrasy, freeride, singltrek. Letní altán s pivkem a grilem. Dětské hřiště s megatrampolínou. Wi-fi ZDARMA. NAŠI HOSTÉ SE STÁVAJÍ NAŠIMI PŘÁTELI.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ubytovací kapacita 40 lůžek ve 14 ti pokojích. Ve většina z nich je navíc balkon nebo terasa. Sociální zařízení je na každém patře. V penzionu je pro Vás připravena také restaurace, klubovna, krb, TV-Sat. Pro děti jsme vytvořili krásný dětský koutek, pískoviště, dřevěný park, dětskou klubovnu, ve kterých je navíc spousta hraček a pohádkových knížek a filmů. • Zábava: V rámci našeho penzionu si užijte pohodu na letní terase u ohniště nebo grilu. Zasportovat si můžete na hřišti nebo si zahrát stolní tenis, petangue či croquet. Zábavné je také skákání na naší megatrampolíně, která není určená jen dětem (do 110kg)! V okolí je možné oddávat se různé zábavě a sportům na vhodných místech ať už jde o běžky, sjezdové lyžování, cykloturistiku, pěší turistiku, jízdu na koních, nebo na blízkém volejbalovém hřišti. • Služby navíc: Parkování je možné přímo před penzionem. V celém objektu je navíc dostupné wifi připojení zdarma.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz