Penzion - hájenka hraběte Buquoye

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na konci vesnice přímo pod Hradišťskou horou, Soběnovskou vrchovinou, též nazývanou Slepičí hory s nejvyšší horou Kohout - vstupní bránou Novohradských hor.
Vybavení a služby
Ve všech apartmánech je možnost vaření – vybavená kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem, WI-FI připojení, TV, venkovní posezení s krbem s možností grilování a pečení, pro děti hřiště s pískovištěm, houpačkami a klouzačkou. Můžete si u nás půjčit kola, jak dospělí tak i děti, mrňouskové sedačky na kola , Nordic Walking hole, rybářské nářadí, v zimě běžky komplet boty a hole. Ve volném čase hosté mohou využít masérských služeb, reflexní terapie, nebo naši malou knihovnu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Protože penzion leží na hranici Novohradských hor a sousedí se Šumavou, není o zábavu a výlety nouze. Krásná příroda, památky a různé zákoutí na vás čekají všude. Mezi nejznámější patří město Nové Hrady, Terčino údolí s vodopádem, Dobrá Voda s krásným kostelem, Pohoří na Šumavě s neskutečnou krajinou a pramenem řeky Lužnice a kaplí Panny Marie Dobré Rady, Žofínský prales. Dále město Český Krumlov, Vítkův hrádek, hrad Rožmberk, Lipenská přehrada, klášter Vyšší Brod.
TOPlist