Poloha a dosažitelnost

Penzion Habr je umístěn nedaleko centra v klidné části města. ČD v dosahu 280m a ČSAD v dosahu 180m. Máme vlastní parkoviště. Z Barandovského mostu je k nám blíže než do centra Krkonoš. Po dálnici dojedete až nedaleko Přeštic a poté vás čeká málo frekventovaná silnice.

  Vybavení a služby

Celý penzion je zrekonstruován. Každý pokoj i apartmán má své sociální zařízení. Kuchyňky v apartmánech jsou vhodně vybaveny pro týdenní pobyt. Každý klient dále může užívat společnou kuchyni a společenskou místnost. V suterénu penzionu je sušárna a prostor pro parkování kol. Bezúplatně si můžete zapůjčit výčepní zařízení. WIFI je zdarma. Penzion se nachází v klidné části šumavského města Železné Rudy. Je vhodný i k přespání při cestování do Chorvatska a do alpských středisek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu jsou nástupy na cyklo i turistické trasy. Špičkové lyžařské středisko Velký Javor v Německu je vzdálen jen 9km. Nejbližší lyžařský ski areál Nádraží je vzdálen 280m a je vhodný pro malé děti. Pro naše klienty i ostatní návštěvníky organizujeme: • 3. víkend v lednu přechod Královského Hvozdu na sněžnicích • 30.4. pálení čarodějnic • v červnu sraz Kaipanistů • první víkend v září mezinárodní cykloturistická akce OKOLO Železné Rudy


Naše další ubytovací zařízení - Penzion 414 - Herlíkovice u Vrchlabí (ski areál Herlíkovice)


Zpět


TOPlist
  Penzion Habr Železná Ruda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Habr
Ceník ubytování a stravování