Penzion Garden Černý Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Přijďte si užít rodinou atmosféru útulného penzionu Garden v Krkonoších! Náš penzion se nachází v malebném a přátelském městysu Černý Důl. Černý Důl leží v údolí potoka Čistá na úpatí Černé hory v Krkonoších – cca 10,5km od Vrchlabí.
Vybavení a služby
Penzion Garden uspokojí prakticky jakéhokoliv hosta – od těch nejmenších až po ty nejstarší. K dispozici je pro tuto sezonu celkem 16 lůžek. Celý penzion včetně zahrady je pokryt sítí wifi. Pro rychlé vaření je v našem penzionu i plně vybavená kuchyně s kompletním vybavením pro plnohodnotné vaření. Protože se snažíme, aby u nás byli spokojeni zejména malí hosté – tak jim nebude chybět koutek ke hraní, ve kterém děti najdou plno nových hraček a her. Naprostou samozřejmostí je i vyhřívaná lyžárna, která je přímo v budově penzionu. Uskladnění vašeho vybavení je tudíž naprosto bezpečné. Snídaně nabízíme formou švédských stolů za poplatek. Obědy a večeře je možné zajistit v restauraci, která je vzdálená 20 m od penzionu Garden. Tato restaurace patří k nejvyhledávanějším v okolí. Dále je Vám k dispozici: + Společenská místnost – v přízemí penzionu je situovaná společenská místnost, kde najdete pohodlné posezení, TV, DVD. Rodiče uvítají vhodně umístěný koutek pro děti, na který je ze společenské místnosti bez problémů vidět. Koutek pro děti je naprosto bezpečný. Součástí společenské místnosti je i další prostor, kde si přijdou na své zejména starší děti a dospělí. + Pergola + Zahrada + Letní kuchyně + Gril + Tábořiště + Vinný sklípek + Trampolína – nejen děti si od jara do podzimu zaskotačit na kvalitní a bezpečné trampolíně. Značka naší trampolíny patří k nejbezpečnějším na trhu. + Pískoviště – na zahradě je umístěno velké pískoviště s hračkami, které zabaví Vaše děti. Parkování – parkování před domem je pro hosty zajištěno bez poplatků + Bazén - velký nadzemní bazén o rozměrech 7,3 x 3,7 m - Ideální relax a odpočinek v horkých letních dnech pro Vás i Vaše ratolesti. K zapůjčení zdarma: Elektronická chůvička Dětská postýlka Přebalovací pult Jídelní dětská stolička Dětské nočníky Boby, kluzáky, sáňky Žehlička Ručníky Lehátka Dětské odrážedlo pro děti od 3 let a pro děti od 5ti let Více zde: http://www.cernydul-penzion.eu/sluzby/

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Každý si v Černém Dole najde to své. Černý Důl je především tradiční lyžařské středisko. SKIRESORT Černý Důl je součásti Skiresortu Jánské Lázně – Pec pod Sněžkou. Za posledních let prošla celá oblast výrazným dynamickým rozvojem. Lyžařský areál může konkurovat i alpským komplexům. V areálu je nespočet možností pro každého lyžaře, neboť terén a délky sjezdových tratí jsou rozmanité. V létě naši hosté mohou přímo z penzionu vyrazit na horskou túru, vyjet na kole nebo s dětskými kočárky po vyznačených turistických stezkách a v zimě nastoupit přímo do skibusu, který staví přímo před penzionem.
TOPlist