Penzion Flóra - Janské Lázně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Flóra se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, ca 200m od významného střediska SkiResort Černá Hora - Pec, ca 250m od lázeňské kolonády.
Vybavení a služby
Penzion Flóra je díky své poloze ideálním místem pro aktivní dovolenou v Janských Lázních v každém ročním období. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 4-6 osob, se zrekonstruovaným sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Na každém pokoji je hostům k dispozici TV/Sat. V objektu restaurace s barem. U penzionu je pro hosty ZDARMA PARKOVIŠTĚ. WiFi pro ubytované zdarma. Domácí mazlíčci vítáni! Nekuřácké prostředí. Věříme, že kromě dobrých služeb, oceníte i domácký přístup provozovatelů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion Flora s celoročním provozem je díky své poloze ideálním místem pro aktivní dovolenou v Janských Lázních v každém ročním období. Do malebného městečka Janské Lázně si můžete přijet za odpočinkem, zdravím či sportem. Milovníky pěší turistiky a cykloturistiky jistě potěší bezpočet značený tras v Janských Lázních a okolí. zimě můžete vyrazit do 200m vzdáleného vyhlášeného Skiareálu Černá hora - Pec, kde najdete sjezdovky různých obtížností s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, upravované běžecké tratě v délce 50km nebo 3,5km dlouhou sáňkařskou cestu, lyžařské školy a školičky, půjčovny, skiservisy,... Vyžití v Janských Lázních je opravdu pestré - za zmínku jistě stojí minigolfové hřiště, tenisový kurt, výtvarná dílna, kino, lázeňská kolonáda (taneční večery), club Lesanka (disco, koncerty), lanové centrum, lanový baby park, bungee trampolína, půjčovna kol a terénních koloběžek, čtyřkolky, lukostřelba, tandemparagliding, vyhlídkové jízdy vláčkem ... Tipy na výlety do okolí - bobová dráha v Peci p.Sněžkou, bobová dráha Mladé Buky, rozhledna na Černé hoře, Zoo se Safari, zámek Kuks, pevnost Josefov či Stachelberg, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály, vyjížďky na koních, zámek Ratibořice a Babiččino údolí, jízdy na horských kárách, jízdy na terénních Buggy, turistické, cykloturistické a naučné trasy...
TOPlist