Penzion FKC

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Podhorské rekreační středisko Dolní Dvůr leží v nadmořské výšce 595m v krásném horském údolí, které je vzdáleno 8km od Vrchlabí. Autobusové spojení: zastávka Dolní Dvůr – Hotel Morava Vlakové spojení: zastávka Vrchlabí, odtud dále autobusem
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici jídelna s barem, společenská místnost – TV/SAT, video, DVD přehrávač, kulečník, elektronické šipky, herna stolního tenisu, lyžárna, úschovna kol, stolní fotbálek. Nově také Wi-Fi připojení k internetu. V létě je k dispozici venkovní posezení, ohniště, zahrada, dětské hřiště – kolotoč, trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště, montovaný bazén a volejbalové hřiště. Parkování přímo u objektu v letním i zimním období (i pro autobus). Ideální nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro školy a školky v přírodě, ozdravné pobyty, letní tábory, školní výlety apod. V případě školních akcí je poskytována plná penze.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 500 m od penzionu se nachází 3 vleky, délka 2x 380m, 1x 270m, sjezdové tratě nižší náročnosti. Umělé zasněžování. SKI-BUS do střediska - Černý Důl. <br><br> NEJLEVNĚJŠÍ LYŽOVÁNÍ U NÁS více info na <b>www.skifamily.cz</b> <br><br> Sleva 10% pro naše hosty na služby lyžařské školy a půjčovny (základní ceník na <b>www.ski-baron.cz</b> ) <br><br> <b>Akční nabídky skiareálu:</b><br> Nabídka pro rodinné lyžařské pobyty 2011/2012<br> Nabídka pro lyžařské výcviky a školní skupiny 2011/2012 <br><br> Lyžařské areály v okolí: Černý Důl 8km, Herlíkovice 15km, Špindlerův Mlýn 25km, Jánské Lázně – Černá hora ad. V okolí jsou upravované běžecké tratě střední a vyšší náročnosti. <br><br> Letní aktivity: Okolí penzionu je ideální oblastí pro pěší turistiku s možností výletů na hřebeny Krkonoš a do přilehlých rekreačních středisek. Ideální též pro cykloturistiku. Možnosti koupání: přírodní koupání v Čisté 8km, koupaliště ve Vrchlabí 8km, krytý bazén v Jilemnici 15km. Tipy na výlety: Pec pod Sněžkou – lanovka na Sněžku, Jánské Lázně – lanovka na Černou horu, Tetřeví boudy, Hříběcí boudy aj.
TOPlist