Penzion Filip

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo u Ski areálu Filip ve Smržovce v Jizerských horách. Penzion má své privátní parkoviště, které je v zimním období pravidelně udržováno pluhem.
Vybavení a služby
Penzion umožňuje využít nabídky jednoho čtyřlůžkového a dvou třílůžkových pokojů. Čtyřlůžkový pokoj je vybaven vlastním sprchovým koutem a WC. Třílůžkové pokoje mají společný sprchový kout a WC. V penzionu je společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a ostatním kuchyňským nádobím. V letním období nabízíme možnost úschovy kol v garáži penzionu nebo posezení u ohniště na opékání buřtíků a jiných dobrůtek.
Rekreace a služby v okolí
V zimě se svezete ode dveří penzionu přímo k nástupišti lyžařského vleku a poslední jízdou přímo ke dveřím penzionu. FILIP skiareál Smržovka je ideálním místem pro jednotlivce i celé rodiny nacházející se v Jizerských horách na okraji města Smržovka. Najdete zde dva lyžařské vleky, členitou sjezdovou trať vhodnou pro děti i začátečníky, ale na své si tu přijdou i zkušení lyžaři. V areálu se také nachází Snowpark, půjčovna a servis lyží i občerstvení. Součástí skiareálu je také unikátní a zároveň v Jizerských horách jediná Přírodní sáňkařská dráha, vedoucí z vrcholu Černé studnice až ke spodní stanici lyžařského vleku, půjčovna saní a taxislužba, která vás vyveze na start sáňkařské dráhy. Běžecké tratě, kde rájem pro běžkaře je Jizerská magistrála. V létě je ideálním místem pro poznání okolních scenerií Jizerských hor a Krkonoš. Značené cyklotrasy, které Vás zavedou až do Českého ráje. Fotbalové hřiště 10min, sportovní hala s posilovnou 10min, hřiště na volejbal 10min, přírodní bazén (50m Lučany) 20min.

Provozujeme unikátní přírodní sáňkařskou dráhu ve Smržovce. Více na www.ceskehory.cz/sankarska-smrzovka

Poskytujeme ubytování také v privátní chatě Rejdice. Více na www.ceskehory.cz/filip-rejdice
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz