Penzion Filip - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Filip

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo na sjezdovce ve Smržovce v Jizerských horách. Přístupová cesta k penzionu se v zimě udržuje pluhem a proto je možné parkovat přímo na privátním parkovišti u penzionu.
Vybavení a služby
Penzion umožňuje využít nabídky jednoho čtyřlůžkového a dvou třílůžkových pokojů. Čtyřlůžkový pokoj je vybaven vlastním sprchovým koutem a WC. Třílůžkové pokoje mají společný sprchový kout a WC. V penzionu je společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a ostatním kuchyňským nádobím. Penzion je vytápěn elektrickými přímotopy.
Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází přímo na sjezdovce a skýtá ideální podmínky pro milovníky lyžování. Svezete se přímo ode dveří penzionu k nástupišti lyžařského vleku a poslední jízdou ze sjezdovky sjedete opět ke dveřím penzionu. K dispozici je snowpark, půjčovna lyží, snowbordů a dalšího příslušenství, lyžařská a snowboardová škola FILIP, Ski & Board Servis. Běžecké tratě, kde rájem pro běžkaře je Jizerská magistrála. Blízké okolí penzionu nabízí široké sportovní vyžití i v letním období. Značené cyklotrasy, které Vás zavedou až do Českého ráje. Fotbalové hřiště 10min, sportovní hala s posilovnou 10min, hřiště na volejbal 10min, přírodní bazén (50m Lučany) 20min.
Poskytujeme ubytování také v privátní chatě rejdice. Více na www.ceskehory.cz/filip-rejdice
TOPlist