Penzion Fénix

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Fénix se nachází v krásné krkonošské přírodě na trase Vrchlabí – Špindlerův Mlýn. Penzion Fénix nově provozuje majitel objektu, který nabízí nové a kvalitnější služby. Přijměte prosím naše pozvání do malebného a útulného penzionu. Pohodlně a nově vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a příjemný personál, který rád zodpoví všechny vaše případné dotazy a doporučí kam na výlet a či zábavou.
Vybavení a služby
V penzionu je celkem 15 pohodlně vybavených pokojů. Každý pokoj má své sociální zařízení, TV a SAT. Všechny pokoje nabízejí připojení k internetu. Celý hotel je nekuřácký. Celková kapacita penzionu je 40 lůžek. Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Do hotelu je zakázán vstup s domácími mazlíčky. Check in – 14:00 – 17: 00 hodin. Check out – do 10: 00 hodin. Parkování u penzionu je zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kam na lyže? Herlíkovice – Bubákov – 8 min od penzionu, Ski areál Kěžický Vrch - 3 min od penzionu, Ski areál Strážné - 7 min od penzionu, SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, Ski areál Špindlerův mlýn - 20 min od penzionu, Výlety v létě. Naučná stezka Vrchlabím.
TOPlist