Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v Železné Rudě. Ve vzdálenosti 3km je hraniční přechod do Německa. Pro oba apartmány je k dispozici zastřešené parkoviště.

  Vybavení a služby

V objektu jsou dva apartmány pro čtyři osoby (s možností přistýlky). Celkem je možné ubytovat až 11 osob • V 1.apartmánu je vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC, samostatná kuchyňka - kompletně vybavená, obývací ložnice • Ve 2.apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, s možností dvou pevných přistýlek v samostatné místnosti, koupelna se sprchou a WC, kuchyňka, obývák s jídelním koutem a balkón. • V celém objektu je bez poplatku satelitní příjem TV a WI-FI. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny. Přijeďte si k nám odpočinout a relaxovat.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Penzion se nachází v blízkosti sjezdovek i cyklo a běžeckých tratí. V okolí je možné se stravovat v restauracích a cukrárně. V místě jsou dostupné obchody a služby pro turisty. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Ve vzdálenosti 3km je hraniční přechod do Německa s další nabídkou poznávacích a sportovních aktivit.

Zpět


TOPlist
  Penzion Eva Železná Ruda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Eva
Ceník ubytování a stravování