Penzion Dolní dvůr - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Dolní dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malebná vesnička Dolní Dvůr uprostřed Krkonoš 8km od Vrchlabí je ideální místo pro klidnou rodinnou rekreaci. Je křižovatkou cykloturistických tras a turistických stezek a v zimě stále vyhledávanější středisko zimních sportů s nově vybudovaným ski areálem. Nenechte si ujít Dolnodvorskou zvonkohru denně v 10 a 17 hod a v sobotu a neděli ještě ve 12 hodin. Autobusové spojení: zastávka Dolní Dvůr. Vlakové spojení: zastávka Vrchlabí, odtud dále autobusem. GPS: Loc: 50°39.053´N, 15°39.507´E
Vybavení a služby
Rodinný penzion Dolní dvůr Vám nabízí celoroční ubytování ve 3-4 lůžkových pokojích se sprchou a WC, salonek s TV a SAT, stylovou restauraci s domácí kuchyní, možnost snídaní, obědů, večeří, letní terasu se specialitami na grilu a vlastním parkovištěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 500m od penzionu se nachází 4 lyžařské vleky a 1 dětský vlek, sjezdové tratě vhodné pro rodiny s dětmi, s umělým zasněžováním, možnost večerního lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení a ski-servis v místě. Další lyžařské areály v okolí: Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Černá hora – Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou. Ideální podmínky pro běžecké lyžování. Letní aktivity: Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, vzdálenost do Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou po turistických trasách je 10km. Možnosti koupání – přírodní koupání v Čisté 5km, krytý bazén v Jilemnici a v Trutnově. Tipy na výlety: sedačková lanová dráha na Sněžku, Skalní město Adršpach, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem, v okruhu 30km se nachází významná turistická střediska Špindlerův Mlýn, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou.
TOPlist