Poloha a dosažitelnost

Malebná vesnička Dolní Dvůr uprostřed Krkonoš 8km od Vrchlabí je ideální místo pro klidnou rodinnou rekreaci. Je křižovatkou cykloturistických tras a turistických stezek a v zimě stále vyhledávanější středisko zimních sportů s nově vybudovaným ski areálem. Nenechte si ujít Dolnodvorskou zvonkohru denně v 10 a 17 hod a v sobotu a neděli ještě ve 12 hodin. Autobusové spojení: zastávka Dolní Dvůr. Vlakové spojení: zastávka Vrchlabí, odtud dále autobusem. GPS: Loc: 50°39.053´N, 15°39.507´E

  Vybavení a služby

Rodinný penzion Dolní dvůr Vám nabízí celoroční ubytování ve 3-4 lůžkových pokojích se sprchou a WC, salonek s TV a SAT, stylovou restauraci s domácí kuchyní, možnost snídaní, obědů, večeří, letní terasu se specialitami na grilu a vlastním parkovištěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: 500m od penzionu se nachází 4 lyžařské vleky a 1 dětský vlek, sjezdové tratě vhodné pro rodiny s dětmi, s umělým zasněžováním, možnost večerního lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení a ski-servis v místě. Další lyžařské areály v okolí: Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Černá hora – Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou. Ideální podmínky pro běžecké lyžování. Letní aktivity: Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, vzdálenost do Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou po turistických trasách je 10km. Možnosti koupání – přírodní koupání v Čisté 5km, krytý bazén v Jilemnici a v Trutnově. Tipy na výlety: sedačková lanová dráha na Sněžku, Skalní město Adršpach, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem, v okruhu 30km se nachází významná turistická střediska Špindlerův Mlýn, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou.

Zpět


TOPlist
  Penzion Dolní dvůr Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Dolní dvůr
Ceník ubytování a stravování