Poloha a dosažitelnost

Ubytování v Bedřichově v penzionu. Na stadion 10 minut chůze. Společné soc., na pokojích teplá voda,parkování přímo u penzionu, snídaně formou bufetu. Na svahu Maliníku, ze sjezdovky rovnou k chalupě.

  Vybavení a služby

Volné lednové víkendy za super cenu 490,- Kč/osoba/ den s polopenzí. Penzion je klasická roubená stavba z počátku 20.století. Objekt je NEKUŘÁCKÝ. Společné soc. zařízení. 8 pokojů. Ve spol. místnosti TV, krbová kamna, spol. hry. Pokoje umyvadlo s teplou vodou, vytápění el. přímotopy + ústř. topení z rozvodu krbových kamen. Společenská místnost s tv SAT, krbovými kamny.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V létě možnost cyklistických výletů, půjčení kol, odvoz kol. Trasy KČT pro cyklisty, pěší turistika, houbaření a procházky po lese. Rybářské revíry. Nad penzionem nová cyklostezka napojená na Jizerskou magistrálu, možno využít i pro pěší, rozhledny v okolí (Královka, Bramberk, Slovanka) Penzion stojí v lyžařském areálu přímo na svahu. Večerní lyžování. Zasněžování. Pro běžkaře je k dispozici Jizerská magistrála. V Liberci je plavecký areál Babylon- spojení autobusem, zastávka od penzionu 250m. Výlety do okolí - rozhledny (Královka, Štěpánka), přehrada Josefův důl a spousta značených tras. V Bedřichově jsou dva bowling kluby. V Janově nad Nisou BOBOVÁ DRÁHA - největší v ČR.

Zpět


TOPlist
  Penzion Chaloupka - Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Chaloupka - Bedřichov
Ceník ubytování a stravování