Penzion Chaloupka - Bedřichov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v Bedřichově v penzionu. Na stadion 10 minut chůze. V současné době pro Vás penzion modernizujeme na samostatné apartmány s příslušenstvím a možností polopenze. Objednávky pobytu na zimní sezónu budeme přijímat od podzimu, po ukončení modernizace. Těšíme se na Vás.
Vybavení a služby
V současné době pro Vás penzion modernizujeme na samostatné apartmány s příslušenstvím a možností polopenze. Objednávky pobytu na zimní sezónu budeme přijímat od podzimu, po ukončení modernizace. Těšíme se na Vás.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V létě možnost cyklistických výletů, půjčení kol, odvoz kol. Trasy KČT pro cyklisty, pěší turistika, houbaření a procházky po lese. Rybářské revíry. Nad penzionem nová cyklostezka napojená na Jizerskou magistrálu, možno využít i pro pěší, rozhledny v okolí (Královka, Bramberk, Slovanka) Penzion stojí v lyžařském areálu přímo na svahu. Večerní lyžování. Zasněžování. Pro běžkaře je k dispozici Jizerská magistrála. V Liberci je plavecký areál Babylon- spojení autobusem, zastávka od penzionu 250m. Výlety do okolí - rozhledny (Královka, Štěpánka), přehrada Josefův důl a spousta značených tras. V Bedřichově jsou dva bowling kluby. V Janově nad Nisou BOBOVÁ DRÁHA - největší v ČR.
TOPlist