Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn v malebném, klidném prostředí v zahradě u horského potoka s přímým výhledem na Radhošť, 4km od Rožnova pod Radhoštěm.

  Vybavení a služby

Celoroční ubytování za velmi příznivé ceny. • Dva 2–4 lůžkové pokoje: Pokoje se nachází v samostatné části budovy s vlastním vstupem. Sociální zařízení je umístěno naproti pokoje (WC vlastní pro každý pokoj, sprcha a umyvadlo pro jeden až dva pokoje). Možnost využití malé kuchyňky s omezeným vybavením, společenské místnosti s krbem a venkovní terasy. V každém pokoji je skříň, stolek s taburetkami, zrcadlo, chladnička. Internetové připojení přes wifi. Jedná se o ubytování spíše turistického charakteru. • 2 lůžkový pokoj s terasou: Dvoulůžkový pokoj je s terasou a vlastním sociálním zařízením. Disponuje samostatným vstupem. K dispozici lednice, varná konvice, hrníčky, talíře, aj. Internetové připojení přes wifi. • Studia: Obytná místnost s dvojlůžkem + možnost 1-2 přistýlek, s balkonem, vlastním soc. zařízením a kuchyňskou linkou s vybavením (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, lednice, základní nádobí). Internetové připojení přes wifi. • Stravování: Hosté mají možnost přípravy vlastního jídla. V blízkém okolí se nachází množství stravovacích zařízení – nejbližší z nich cca 400 metrů. • Vybavenost penzionu: parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma (pozn. v zimě parkování na místní komunikaci před penzionem), uzamykatelné uskladnění kol a lyží, pískoviště, skluzavka (pouze pro děti do 3-4 let). Internetové připojení přes wifi. • Další informace: Coop 900 m. Zákaz kouření uvnitř penzionu. Pobyt se zvířetem není možný. Kauce – kauci ve výši 1000,- Kč skládá klient při příjezdu. Tato se vrací při odjezdu, případné škody se z částky odečtou. Platba zálohy při podání přihlášky. Nástup mezi 16.00 – 17.00 hod., ukončení pobytu je do 10.00 hod, jiný nástup po telefonické dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Tato oblast nabízí pestré kulturní a sportovní vyžití v zimě i v létě. V létě cykloturistika, koupaliště se studenou nebo ohřívanou vodou s velkým množstvím vodních atrakcí v Rožnově p.R., tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem. V zimě - běžecké tratě, lyžařské sjezdovky - Pustevny, Radhošť, Bílá, Mezivodí, Soláň. Výlety do okolí - Pustevny, Radhošť, Hukvaldy, Helfštýn, Štramberk, muzeum Tatra Kopřivnice, Zbrašovské jeskyně - lázně Teplice nad Bečvou, Hranická propast, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Zpět


TOPlist
  Penzion Beskyd Dolní Bečva
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Beskyd
Ceník ubytování a stravování