PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion B & B Krkonoše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš rodinný pension B & B má ideální polohu na úpatí nejvyšších a nejnavštěvovanějších českých hor - Krkonoš. Město Vrchlabí je vstupní branou do všech okolních středisek (Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Jánské Lázně). Pension je v provozu celoročně a je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Vybírat můžete ze dvoulůžkových až čtyřlůžkových prostorných pokojů, které jsou standardně vybaveny.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu v klidném prostředí hor. Prostorné pokoje (20m2) jsou standardně vybavené a poskytují veškeré pohodlí. Stravování: nabízíme možnost bohatých snídaní, které jsou každý den obměňovány. Bezplatné uzamykatelné parkoviště před pensionem. ZDARMA internetové bezdrátové připojení Wi-Fi. Bezbariérový přístup. Turistické poradenství. Možnost zprostředkování lyžařské školy. ZDARMA skibus od pensionu do ski areálu Herlíkovice-Bubákov. ZDARMA poskytujeme slevovou kartu do profesionální lyžařské půjčovny.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pension se nachází v klidné části města Vrchlabí blízko centra. Pension B & B má ideální polohu na úpatí nejvyšších a nejnavštěvovanějších českých hor - Krkonoš, což umožňuje snadnou dosažitelnost všech turistických i kulturně - historických zajímavostí této oblasti. Tento region přitahuje mnoho turistů, kteří využívají značených turistických cest, cyklistických stezek a desítek sjezdových a běžeckých tratí různé obtížnosti. Krkonoše jsou rovněž ideálním odpočinkovým místem. Ve Vrchlabí se nachází Krkonošské muzeum a překrásný zámecký park. Sportovci zde mohou využít 4 lanové dráhy a 4 lyžařské vleky, běžecké tratě, snowtubing, zimní stadion, fit-centrum, masáže, bowling, stolní tenis, vyjížďky na koních, vyhlídkové lety, přírodní koupaliště, půjčovny lyží a horských kol nebo lyžařské školy. Centrum města nabízí množství obchodů a restaurací a atraktivní je i okolí s mnoha turistickými zajímavostmi: ZOO SAFARI ve Dvoře Králové, zámky Kuks, Nechanice, Karlova Koruna, Český ráj a další.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz