Penzion B & B Krkonoše - Poloha, Služby, Okolí

Penzion B & B Krkonoše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš rodinný pension B & B má ideální polohu na úpatí nejvyšších a nejnavštěvovanějších českých hor - Krkonoš. Město Vrchlabí je vstupní branou do všech okolních středisek (Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov, Jánské Lázně). Pension je v provozu celoročně a je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Vybírat můžete ze dvoulůžkových až čtyřlůžkových prostorných pokojů, které jsou standardně vybaveny.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu v klidném prostředí hor. Prostorné pokoje (20m2) jsou standardně vybavené a poskytují veškeré pohodlí. Stravování: nabízíme možnost bohatých snídaní, které jsou každý den obměňovány. Bezplatné uzamykatelné parkoviště před pensionem. ZDARMA internetové bezdrátové připojení Wi-Fi. Bezbariérový přístup. Turistické poradenství. Možnost zprostředkování lyžařské školy. ZDARMA skibus od pensionu do ski areálu Herlíkovice-Bubákov. ZDARMA poskytujeme slevovou kartu do profesionální lyžařské půjčovny.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pension se nachází v klidné části města Vrchlabí blízko centra. Pension B & B má ideální polohu na úpatí nejvyšších a nejnavštěvovanějších českých hor - Krkonoš, což umožňuje snadnou dosažitelnost všech turistických i kulturně - historických zajímavostí této oblasti. Tento region přitahuje mnoho turistů, kteří využívají značených turistických cest, cyklistických stezek a desítek sjezdových a běžeckých tratí různé obtížnosti. Krkonoše jsou rovněž ideálním odpočinkovým místem. Ve Vrchlabí se nachází Krkonošské muzeum a překrásný zámecký park. Sportovci zde mohou využít 4 lanové dráhy a 4 lyžařské vleky, běžecké tratě, snowtubing, zimní stadion, fit-centrum, masáže, bowling, stolní tenis, vyjížďky na koních, vyhlídkové lety, přírodní koupaliště, půjčovny lyží a horských kol nebo lyžařské školy. Centrum města nabízí množství obchodů a restaurací a atraktivní je i okolí s mnoha turistickými zajímavostmi: ZOO SAFARI ve Dvoře Králové, zámky Kuks, Nechanice, Karlova Koruna, Český ráj a další.
TOPlist