Penzion apartmány Horská Kvilda - Poloha, Služby, Okolí

Penzion apartmány Horská Kvilda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v srdci Šumavy. Penzion Horská Kvilda® se nachází ve stejnojmenné obci v centru Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1.055 m.n.m. Horská Kvilda je nejlepším výchozím bodem pro výlety v národním parku pro turisty, cyklisty a běžkaře. Nejbližší obchod v obci Kvilda 4km, zde i možnost sjezdového lyžování.Restaurace v obci Horska Kvilda cca 300m.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou (lednice, vařič, varná konev, mikrovlnná trouba), základními kuchyňskými potřebami, sociálním zařízením (koupelna, WC). Až 5 lůžek (3 lůžka v hlavní místnosti, 2 lůžka ve spacím patře apartmánu). Dále 1 velký prostorný apartmán s kuchyni a obývacím prostorem se 3 loznicemi vhodný pro více rodin.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horskou Kvildu najdete v centrální oblasti Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1050 metrů. Obec se rozprostírá na nádherné horské planině s výhledem do údolí Hamerského potoka. Původní šumavské chalupy umístěné v přírodě Šumavy nabízí skutečnou harmonicku atmosféru, která okamžitě vstoupí i do Vás. Okolní lesy se vzácnou vegetací jsou tím zaručeným klidem, který hledáte. Turistika Horská Kvilda svou polohou a bezprostředním kontaktem s šumavskou přírodou přímo vybízí k pěší turistice a tak v okolí penzionu naleznete několik značených turistických tras. Některé z nich jsou schůdné i v zimním období. Okolí Horské Kvildy je díky svému charakteru pozvolných stoupání a sjezdů vhodné pro jízdu na běžkách (v NP Šumava celkem 450km tras). Ke sjezdovému lyžování lze využít nedaleký areál Zadov, Nové Hutě či pro méně náročné lyžaře vlek na Kvildě. • Cyklistika: Pokud dáváte přednost cyklistice a rádi byste poznali Šumavu ze sedla Vašeho kola, máte možnost využít síť místních cykotras, která Vám představí to právé kouzlo Šumavy. V Penzionu Horská Kvilda je Vám k dispozici úschovna jízdních kol.
TOPlist