Penzion apartmány Horská Kvilda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v srdci Šumavy. Penzion Horská Kvilda® se nachází ve stejnojmenné obci v centru Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1.055 m.n.m. Horská Kvilda je nejlepším výchozím bodem pro výlety v národním parku pro turisty, cyklisty a běžkaře. Nejbližší obchod v obci Kvilda 4km, zde i možnost sjezdového lyžování.Restaurace v obci Horska Kvilda cca 300m.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou (lednice, vařič, varná konev, mikrovlnná trouba), základními kuchyňskými potřebami, sociálním zařízením (koupelna, WC). Až 5 lůžek (3 lůžka v hlavní místnosti, 2 lůžka ve spacím patře apartmánu). Dále 1 velký prostorný apartmán s kuchyni a obývacím prostorem se 3 loznicemi vhodný pro více rodin.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horskou Kvildu najdete v centrální oblasti Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1050 metrů. Obec se rozprostírá na nádherné horské planině s výhledem do údolí Hamerského potoka. Původní šumavské chalupy umístěné v přírodě Šumavy nabízí skutečnou harmonicku atmosféru, která okamžitě vstoupí i do Vás. Okolní lesy se vzácnou vegetací jsou tím zaručeným klidem, který hledáte. Turistika Horská Kvilda svou polohou a bezprostředním kontaktem s šumavskou přírodou přímo vybízí k pěší turistice a tak v okolí penzionu naleznete několik značených turistických tras. Některé z nich jsou schůdné i v zimním období. Okolí Horské Kvildy je díky svému charakteru pozvolných stoupání a sjezdů vhodné pro jízdu na běžkách (v NP Šumava celkem 450km tras). Ke sjezdovému lyžování lze využít nedaleký areál Zadov, Nové Hutě či pro méně náročné lyžaře vlek na Kvildě. • Cyklistika: Pokud dáváte přednost cyklistice a rádi byste poznali Šumavu ze sedla Vašeho kola, máte možnost využít síť místních cykotras, která Vám představí to právé kouzlo Šumavy. V Penzionu Horská Kvilda je Vám k dispozici úschovna jízdních kol.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz