Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion Alenka se nachází ve Špindlerově Mlýně na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m, na svahu nad přehradou na Labi. Ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích ve stylovém dřevěném interiéru s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlek. Všechny pokoje mají k dispozici TV-SAT, Wi-Fi, rádio, trezor, fén. Stravování v nekuřácké restauraci Alenka s barem, americkými kamny a slunnou terasou. Parkování je zajištěno přímo u penzionu. Penzion Alenka ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro rodiny s dětmi (k dispozici dětské hřiště), odpočinkovou či aktivní dovolenou. V zimním období můžete díky lokalitě penzionu přímo u sjezdovky lyžovat nebo v nedaleké vzdálenosti využít běžkařských tras. V létě je penzion ideálním výchozím místem pro výlety a pěší turistiku nebo k odpočinku u bazénku.

  Vybavení a služby

Penzion Alenka poskytuje ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích - celé ve stylovém dřevěném interiéru, s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-SAT, rádiem, trezorem a fénem. Penzion Alenka zajišťuje stravování v útulné stylové restauraci po celý den. Nabízíme možnost grilování, posezení na terase, u ohně. Stravování v nekuřácké restauraci (kapacita 50 hostů) s barem, kamny a slunnou terasou v nadmořské výšce 860m. Možnost grilování a uzení na terase u přírodního bazénku a srubu. V zimním období je k dispozici bufet přímo na sjezdovce. Nabízíme točené pivo Pilsner Urquell a Svijany.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Penzion Alenka se nachází na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860m, nabízí aktivity pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou či sportovní dovolenou, stejně tak pro firemní akce. Ve vzdálenosti 400m lze využít krytý bazén, saunu, masáže, tenisový kurt, posilovnu, minigolf a billiard, půjčovnu horských kol, skútrů, loděk, lyží a snowboardů. • 1) Cesta z Alenky na lyžích přes Horní Mísečky na Medvědín (od horní stanice Labská doprava až k vleku na Medvědín) • 2) Cesta z Medvědína zpět přes Horní Mísečky (přes běžkařský areál lesní cestou, podjedete lanovku a po sjezdovce se vrátíte zpět na Alenku) • 3) Cesta ke skibusu na Medvědín a Hromovku (lesní cestou nad Alenkou pod lesem doprava, stále z kopce k hlavní silnici, stanice skibusu u parkoviště, cestou jsou 2 křižovatky: na první rovně, na druhé z kopce doprava) • 4) Sáňkařská dráha 7km (z centra Špindlerova Mlýna autobusem na Špindlerovku). Penzion Alenka se nachází přímo na sjezdovce 1800m dlouhé třísedačkové lanovky.

Zpět


TOPlist
  Penzion Alenka Špindlerův Mlýn, Labská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Alenka
Ceník ubytování a stravování