Penzion Alenka - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Alenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion Alenka se nachází ve Špindlerově Mlýně na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m, na svahu nad přehradou na Labi. Ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích ve stylovém dřevěném interiéru s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlek. Všechny pokoje mají k dispozici TV-SAT, Wi-Fi, rádio, trezor, fén. Stravování v nekuřácké restauraci Alenka s barem, americkými kamny a slunnou terasou. Parkování je zajištěno přímo u penzionu. Penzion Alenka ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro rodiny s dětmi (k dispozici dětské hřiště), odpočinkovou či aktivní dovolenou. V zimním období můžete díky lokalitě penzionu přímo u sjezdovky lyžovat nebo v nedaleké vzdálenosti využít běžkařských tras. V létě je penzion ideálním výchozím místem pro výlety a pěší turistiku nebo k odpočinku u bazénku.
Vybavení a služby
Penzion Alenka poskytuje ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích - celé ve stylovém dřevěném interiéru, s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-SAT, rádiem, trezorem a fénem. Penzion Alenka zajišťuje stravování v útulné stylové restauraci po celý den. Nabízíme možnost grilování, posezení na terase, u ohně. Stravování v nekuřácké restauraci (kapacita 50 hostů) s barem, kamny a slunnou terasou v nadmořské výšce 860m. Možnost grilování a uzení na terase u přírodního bazénku a srubu. V zimním období je k dispozici bufet přímo na sjezdovce. Nabízíme točené pivo Pilsner Urquell a Svijany.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion Alenka se nachází na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860m, nabízí aktivity pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou či sportovní dovolenou, stejně tak pro firemní akce. Ve vzdálenosti 400m lze využít krytý bazén, saunu, masáže, tenisový kurt, posilovnu, minigolf a billiard, půjčovnu horských kol, skútrů, loděk, lyží a snowboardů. • 1) Cesta z Alenky na lyžích přes Horní Mísečky na Medvědín (od horní stanice Labská doprava až k vleku na Medvědín) • 2) Cesta z Medvědína zpět přes Horní Mísečky (přes běžkařský areál lesní cestou, podjedete lanovku a po sjezdovce se vrátíte zpět na Alenku) • 3) Cesta ke skibusu na Medvědín a Hromovku (lesní cestou nad Alenkou pod lesem doprava, stále z kopce k hlavní silnici, stanice skibusu u parkoviště, cestou jsou 2 křižovatky: na první rovně, na druhé z kopce doprava) • 4) Sáňkařská dráha 7km (z centra Špindlerova Mlýna autobusem na Špindlerovku). Penzion Alenka se nachází přímo na sjezdovce 1800m dlouhé třísedačkové lanovky.
TOPlist