Poloha a dosažitelnost

Penzion a chalupa se nacházejí v údolí Pluskovec. K penzionu i k chalupě je možno dostat se autem, autobusová i vlaková zastávka je vzdálena cca 1,5km.

  Vybavení a služby

V penzionu pro Vás máme připravených 6 pokojů, společenskou místnost s krbem, saunu a samostatnou místnost pro Vaše kola nebo lyže. Každý z pokojů má své vlastní sociální zařízení, lednici a stůl se židlemi. Pro pokoje č. 2, 3 a 6 je připraven kuchyňský kout na chodbě v patře. Navíc je k dispozici wifi připojení k internetu. V penzionu se chodí v domácí obuvi. Ubytování je bez stravy. Na chalupě je k dispozici obývací pokoj s kachlovými kamny, s kuchyní, dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi. Kapacita je 6 lůžek + 1 přistýlka. Chodí se v domácí obuvi, wifi k dispozici. Na chalupě není možné ubytování s domácím zvířetem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí penzionu i chalupy nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření i romantické procházky a v zimě nabízí přímo lyžařský ráj pro sjezdové i běžecké lyžování. Nejbližší Ski areál Kyčerka je vzdálen cca 300m. Je zde i dětský vlek, který je ideální nejen pro děti, ale i pro začátečníky. Okolí rovněž nabízí své možnosti i pro ty, kteří vyhledávají odpočinek a relaxaci. Je zde spoustu restauračních zařízení, nevyjímaje diskotéku bowling Pepicentrum.

Zpět


TOPlist
  Penzion a Chalupa Zafúkané Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion a Chalupa Zafúkané
Ceník ubytování a stravování