PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension u Wondráčků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v krásném údolí s výhledem na Černou Horu. 1,3km od hlavní silnice, autobusové zastávky, 1,3km od centra Dolní Malé Úpy - Kostela. Dostanete se k nám autem, vlakem + autobusem, autobusem. V létě můžete parkovat u pensionu. V zimě vám odvozeme zavazadla z parkoviště u Spáleného Mlýna.
Vybavení a služby
Pension má lyžárnu, jídelnu, bar (nekuřáský) s krbem, TV/SAT, internet pro hosty. 12 pokojů z toho 6 pokojů s kompletním soc. zařízením a 6 pokojů s mycím koutem - teplou a studenou vodou a WC a sprchy na patře. Možnost telefonu a faxu. V létě posezení před pensionem s krásným výhledem na západ slunce. Sezení s grilem. Možnost agroturistiky - sušení sena, krmení ovcí. V zimě možnost použití lyžařského vleku u pensionu, 200m dlouhý. Možnost odvozu skútrem. V létě parkování u pensionu. Stravování formou polopenze nebo plné penze. Nově možno nahlédnout a vyzkoušet si jak se zpracovávná ovčí vlna na kolovrátku a tkalcovském stavu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí další lyžařské vleky s možností nočního lyžování cca 500m daleko, nebo využití skibusu do Pece pod Sněžkou, či skibusu do Ski-areálu u Kostela i s umělým zasněžováním. Na Pomezních Boudách možnost využití sportovní haly. Půjčovny lyží, lyžařská škola a taxi-skútr, pošta, cca 8 restaurací v obci.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz