Poloha a dosažitelnost

Pension u Hlaváčů leží v centru obce Horní Maršov. Mezi dvěma největšími středisky východních Krkonoš a to Jánskými Lázněmi - 5km. a Pecí pod Sněžkou - 6km. Do těchto středisek se dá snadno dostat zdarma Skibusy. Zastávka skibusu - 50m. od pensionu. Zastávka autobusu - 50m, vlak 3km ve Svobodě nad Úpou. Horní Maršov se nachází na pravidelné lince Praha - Pec pod Sněžkou!

  Vybavení a služby

V pensionu je k dispozici 5 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky. Vybavení pokojů stylovým nábytkem s vlastním soc.zařízením a televizí. Společenská místnost s barem slouží též, jako snídaňová jídelna. Po dohodě možnost využití kuchyňky k přípravě jednoduchých dětských jídel.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Krytý, vyhřívaný bazén je součástí pensionu a je v ceně pobytu!!! Má celoroční provoz! Dále je možné využití sauny, která je také součástí pensionu (za poplatek). Půjčovna lyžařského vybavení - 100m, obchod potravin v objektu, 3 restaurace - v dosahu od 20m do 400m. Tělocvična, fotbalové hřiště, tenisový kurt - vše v místě, možnost dohodnout pronájem.

Zpět


TOPlist
  Pension u Hlaváčů Horní Maršov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension u Hlaváčů
Ceník ubytování a stravování