Poloha a dosažitelnost

Pension Terezie je v Žacléři přímo na náměstí. Do Žacléře se dostanete autem, vlakem i autobusem. Pokud pojedete autem směrem od Trutnova najdete nás hned na výjezdu z náměstí po pravé straně. Dům se zelenou fasádou, kovanou bránou a zelenou světelnou reklamou PENSION TEREZIE. Pokud pojedete autobusem vystupte na náměstí.

  Vybavení a služby

Poskytujeme ubytování v nových 3-5 lůžkových apartmánech. Do každého apartmánu je možné umístit ještě přistýlku. Každý apartmán má vlastní kuchyňku s lednicí, mikrovlnkou, vařičem, konvicí a základním nádobím, koupelnu se sprchovým koutem a WC a také televizi. Stravování si můžete zajistit vlastní nebo Vám ho můžeme zajistit v nedaleké výborné restauraci za rozumnou cenu. V přízemí domu je lyžárna a kolárna. Parkování je možné na vlastním parkovišti zdarma.

  Rekreace a služby v okolí

Žacléř je rozvíjející se zimní i letní rekreační středisko. Naleznete zde ski areály, běžkařské tratě, cykostezky, turistické trasy, společenské vyžití jako například bowling, diskotéky, restaurace apod. Další nabídku služeb a vyžití Vám poskytne nedaleké město Trutnov nebo další lyžařská střediska v Jánských Lázních, Mladých Bukách a Peci pod Sněžkou, která jsou vzdálenou pouze několik kilometrů.

Zpět


TOPlist
  Pension Terezie Žacléř
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Terezie
Ceník ubytování a stravování